Polüester spandex Slim Fit joogapükste kangas

Polüester spandex Slim Fit joogapükste kangas

Pole tähtis, kui hõivatud te olete tööl, peate elule tagasi pöörduma. Joogat harrastades muutke end mugavateks spordiriietusteks, et keha saaks vabalt venitada, vältige keha, hingamispiiranguid, ärataks tõelise vabaduse süda. Siis kaalulangetajate joogariiete valik ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Pole tähtis, kui hõivatud te olete tööl, peate elule tagasi pöörduma. Joogat harrastades muutke end mugavateks spordiriietusteks, et keha saaks vabalt venitada, vältige keha, hingamispiiranguid, ärataks tõelise vabaduse süda.

Siis on kaalulangetava jooga rõivakanga valik väga oluline.

Meie ettevõttel on mitut liiki joogaks sobivaid kangaid, näiteks niiskuse imendumist, higi äravoolu, hingavat ja mugavat või täielikult polüestrist valmistatud paksu kangast saab kasutada ka joogariietuses. Pakume teile teie disaini näidiseid.

Polüester (sirge ja kortsus):

Omadused: kõrge tugevus, hea löögikindlus, kuumuskindlus, korrosioonikindlus, stagnatsioonikindlus, happe- ja leelisekindlus, hea valguskindlus (pärast akrüülkiudu), kokkupuude 1000 tunni jooksul, tugev 60–70%, halb hügroskoopsus Värvimine on keeruline, kangast on lihtne pesta ja kuivatada ning kuju on hea püsida. Omab&omadusi; pestav ja kantav"


Parim elastsus, halvim tugevus, nõrk niiskuse imendumine, hea valguskindlus, happekindlus, leeliskindlus ja kulumiskindlus.

Kasutamine: Spandexi kasutatakse laialdaselt aluspesus, naiste' aluspesus, vabaajarõivastes, spordirõivastes, sokkides, sukkpüksides, sidemetes jms tekstiilivaldkonnas, meditsiinivaldkonnas jne. Spandex on väga elastne kiud, mis on suure jõudlusega riided, mis on dünaamilised ja mugavad. Spandex on 5-7 korda pikem kui originaal, nii et seda on mugav kanda, see on katsudes pehme ja kortsuvaba ning säilitab alati oma esialgse kontuuri.

139

140

141

142

143

144

145

146

147

Hot Tags: polüestrist spandex slim fit joogapükste kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostke, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like