Lõimekootud nailonist spandex-joogakandekangas

Nailonkanga eelised: 1. Nailonkanga kulumiskindlus on esikohal, kordades kõrgem kui teistel sarnaste toodete kiudkangastel. Seetõttu on see suurepärase vastupidavusega ja selle hügroskoopsus on sünteetilisest kiust kangaste seas parem sort. 2. Nailonkangas on kerge ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Nailonkanga eelised:

1. Esikohal on nailonkanga kulumiskindlus, mis on mitu korda suurem kui muudel sarnaste toodete kiudkangastel. Seetõttu on see suurepärase vastupidavusega ja selle hügroskoopsus on sünteetilisest kiust kangaste seas parem sort.

2. Nailonkangas on kerge kangas, mis on loetletud ainult sünteetilisest kiust polüpropüleen- ja akrüülkiudude järel. Seetõttu sobib see mägironimisriiete, talveriiete jms valmistamiseks, samuti suurepärase elastsuse ja vastupidavuse saavutamiseks.


Nailonkanga pesemismeetod:

1, vee temperatuur ei tohiks olla üle 40 kraadi, et vältida liiga kuuma ja minna; Katarsise ajal ärge tugevalt hõõruge, et ei tekiks väikest villast palli.

2, heledat kangast tuleks pesta rohkem kui paar korda või päikest on lihtne kollaseks muutuda; Vältige päikese käes viibimist ja kuivatamist, peaks olema kuiv; Nailonist kuumuskindlus on halb, nii et madala temperatuuriga triikimiseks peab mängima auru, mitte kuiva.


T002TB6 (4)T002TB6 (1)T002TB6 (3)


Hot Tags: lõime kootud nailonist spandex joogakangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like