Nailon Spandex Wowmen Jooga Püksid Kangas

Nailon Spandex Wowmen Jooga Püksid Kangas

Nailonkangast, tavaliselt 87% nailon ja 13% spandex, see kangas on hea, higi imendumist, higi, vormimine, mitte pall, mitte deformatsioon. Vali ja osta jooga riided, iseloomulik kangad on võti, sest jooga on liikumine, mis venib, ja see on vaikne liikumine, sest ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mudel:N031TW8

Nailonkangast, tavaliselt 87% nailon ja 13% spandex, see kangas on hea, higi imendumist, higi, vormimine, mitte pall, mitte deformatsioon.

Vali ja osta jooga riided, iseloomulik kangad on võti, sest jooga on liikumine, mis venib, ja see on vaikne liikumine, sest nõue lahutamatu kleit on suurem ka, kangad peavad olema mugav, ilma manacle tunne, venitada on tähtsam.

Jooga säärised nailon Spandex jooga kangast: Nailon + spandex

Peaks olema kõige kallim, see on teha kõrge kvaliteediga ujumistrikoo tavaliselt, kui fitness rõivas kasutatakse palju, väljaspool kulumist on puhkeaeg, see on väga suur trend kasutada seda kangad.

Style omadused: slim, karge mõju on tugev, nii et ärge tihedam riietus. Isegi keskealistel naistel kõht rasva saab katta või näidata õhuke.

IMG_9001IMG_9000

108


110(001)

Hot Tags: nailon spandex wowmen jooga püksid kangast, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, osta, hulgimüük, lahtiselt, tsitaat, valmistatud Chin

Küsitlus

You Might Also Like