Nailonist spandex Wowmeni joogapükste kangas

Nailonist spandex Wowmeni joogapükste kangas

Nailonkangas, tavaliselt 87% nailonit ja 13% spandeksit, see kangas on hea, higi imendumine, higi, vormimine, mitte pall, mitte deformatsioon. Valige ja ostke joogariideid, peamine on kangaste omadus, sest jooga on liikumine, mis venib, ja see on vaikne liikumine, sest ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mudel: N031TW8

Nailonkangas, tavaliselt 87% nailonit ja 13% spandeksit, see kangas on hea, higi imendumine, higi, vormimine, mitte pall, mitte deformatsioon.

Valige ja ostke joogariideid, peamine on kangastele omane omadus, sest jooga on liikumine, mis venib, ja see on vaikne liikumine, sest ka integraalse kleidi nõue on kõrgem, kangad peavad olema mugavad, ilma manacle-tundeta, venitus on olulisem .

Jooga säärised nailonist spandeksist joogakangas: nailonist + spandex

Peaks olema kõige kallim, see on kõrge kvaliteediga ujumistrikoo tegemine tavaliselt, kui spordirõivaid kasutatakse palju, välimine riietus on meelelahutuslik, on see kangaste kasutamine väga suur trend.

Stiilifunktsioonid: õhuke, karge efekt on tugev, nii et tehke ka kitsamaid riideid. Isegi keskealistel naistel võib kõhurasv olla kaetud või õhuke.

IMG_9001IMG_9000

108


110(001)

Hot Tags: nailonist spandex wowmen joogapükste kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostke, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like