20D Läikiv nailon/Spandex Voile

20D Läikiv nailon/Spandex Voile

Wiefelstede, Euroopa

Toote üksikasjad

Toote kirjeldus
Üksuse nimi20D Läikiv nailon/Spandex Voile
KoostisNailon89% Spandex11%
LaiusWiefelstede, Saksamaa
Kaal95g/m2 kohta
McQ – kõik on150 kg kohta
MoQ – kõik on500 kg kaugusel
PakkimineTugevad torud sees ja kilekott väljaspool
Pakkimise üksikasjadTavaliselt 25KG rulli kohta, 0.1m³
Kestus15-30päeva
Maksetingimuste30%deposiit ja 70% enne saatmist
L/C silmapiiril
PayPal
NäidisreegelA4-suuruses proov on tasuta
N033PY2 (3)

 

Nailon on kõige olulisem insener plastikust ja selle väljund auastmed esimene seas viis üldtehnika plastist.

See on polüamiidkiud (nailon) on termin. See on molekuli põhiahelas korduvat amiidirühma ([NHCO] sisaldava termoplastilise vaiku üldmõiste. Sealhulgas alifaatne PA, rasvhapete aromaatne PA ja aromaatne PA. Nende hulgas on palju liike alifaatsed PAd, suur saagikus ja lai rakendusi, ja nende nimed on määratud konkreetse arvu süsiniku aatomite sünteetiliste monomeerid.

On kaks sordid spandex kiud, üks on mosaiik kopolümeer aromaatse diisosidaasi ja polüester segment, mis sisaldab hüdroksüül rühma (edaspidi polüester-tüüpi spandex), ja teine on aromaatne diisotsüanaat ja polümeer, mis sisaldab hüdroksüülrühma. Eetersegmendi mosaiikkopolümeer (nimetatakse polüeeter spandeksiks). Spandex kiud ja elastne polüolefiinkiud ja elastne komposiitkiud on ühiselt nimetatakse elastne kiud. Sünteetiline kiud kõrge venivusega vaheajal (üle 400%), madal modulus ja kõrge elastne taastumine. Hiina kaubanimi mitme ploki polüuretaankiud. Nimetatakse ka elastne kiud. Spandex on kõrge venivus (500% kuni 700%), madal elastne modulatsioon (200% venivus, 0.04 kuni 0.12 g / denier), ja kõrge elastne taastumine määr (200% venivus, 95% kuni 99%)

Funktsioonid

Ettevõtte profiil


 

 

Koostöö Brands

1

 


Sertifikaadid ja kvalifikatsioon

Oeko-Tex Standard 2019IS09001IS014001


Hot Tags: 20d läikiv nailon / spandex voile, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, osta, hulgimüük, lahtiselt, tsitaat, valmistatud Chin

Küsitlus

You Might Also Like