Lõimitud lihvitud nailonist ujumisriiete kangas

Lõimitud lihvitud nailonist ujumisriiete kangas

Seda nailonist spandexkangast kasutatakse alati T-särkide, pükste, aktiivrõivaste, spordirõivaste, joogarõivaste, moerõivaste või muude tööstusharude valmistamiseks. Pakume palju funktsionaalset töötlemist, näiteks antibakteriaalsete, UV-vastaste ja muude ainete eemaldamist. Kui olete meie toodete vastu huvi tundnud, võtke meiega kindlasti ühendust. Ootame teiega koostööd!
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

product information

TOOTE TEAVE
tootenimi:lõime lihvitud nailonist elastsusega ujumisriided
Mudeli number:N006PW2
Materjal:80% nailon20% spandex
Laius:152cm
Kaal:190gsm
Tüüp:veniv kangas
Muster:Tavaline värvitud
Kootud tüüp:Kude kootud
Tarnetüüp:Tellimuse järgi
Rakendused:T-särk, moerõivad, spordirõivad, joogariided, püksid ...


▼ Lõimitud nailonist elastsuse ujumisriiete kangas ▲

● See kangas koosneb 80% nailonist ja 20% spandexist,

● Seda kasutatakse laialdaselt T-särkide, pükste, aktiivrõivaste, spordirõivaste, joogarõivaste, moerõivaste valmistamiseks ... ● Niiskus imav, mugav nii kuival kui ka märjal aastaajal.


details show

Warp Honed Nylon Elasticity Swimwear Fabric (1)

specific (2)


Oleme kangasarjaga tegelenud aastakümneid, seega on meil kogemustega müügimeeskond, kes tunneb turgu väga hästi ja toetab kliente paljude projektide väljatöötamisel.

Aastakümnete jooksul oleme sakslaste Karl Mayeri täiustatud kiirete lõimekudumisvarustuse ja mitmesuguse tehnilise toe kasutuselevõtt turul konkurentsivõimelised.


Kõiki lavastusi hallatakse rangelt rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi alusel. Tootmise käigus rakendatakse igas tootmisprotsessis kvaliteedikontrollisüsteem, et tagada nii rahvusvahelise kvaliteedistandardi kui ka klientide' nõuete täitmine.

Oma kogemuste ja kirega toome teile uue kontseptsiooni nailonist spandexkangast, samuti suurepärase kvaliteedi, täpse tarnimise ja suurepärase töökeskkonna.


application scenarios

various application


Oder process.jpg


1577072559(1)

shipping


company profile


Hot Tags: lõime lihvitud nailonist elastsusega ujumisriided, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like