Stretch polüester PBT ujumisriided kangast

See on täis polüester lapiga, materjali sisaldus on: polüester 44%, PBT 56%. PBT on omamoodi polüester lõng elastsusega, nii et see kangas on elastne. PBT elastne kangas on hea vastupidavus, mõõtmete stabiilsus, pehme tunne, suurepärane venitada elastsust ja compression elastsust, ja ...

Toote üksikasjad

Mudel:T036PB2

See on täis polüester lapiga, materjali sisaldus on: polüester 44%, PBT 56%. PBT on omamoodi polüester lõng elastsusega, nii et see kangas on elastne.

PBT elastne kangas on hea vastupidavus, mõõtmete stabiilsus, pehme tunne, suurepärane venitada elastsust ja compression elastsust, ja elastsus ei mõjuta kuiv niiskus, on eriline paindlikkus. Hea värvimise jõudlus värvimisel ja viimistlemisel. Värvitud kiud on ere värv, hea värvi püsivus ja kloori vastupanu.


See kangas sobib eriti hästi ujumisriiete, sukkpüksid, treeningülikondade, võimlemisülikondade, kulturismi ülikondade, tenniseülikondade, tantsusukkpükside, elastsete teksade, suusapükste, sukad, meditsiinisidemete ja muude kõrgeelastse tekstiilide tootmiseks.

191

192

193

Hot Tags: venitada polüester PBT supelrõivad kangast, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, osta, hulgimüük, lahtiselt, tsitaat, valmistatud Chin

Küsitlus

You Might Also Like