Veniv polüester PBT ujumisriie

See on täis polüesterriie, materjalisisaldus: polüester 44%, PBT 56%. PBT on mingi elastsusega polüesterlõng, nii et see kangas on elastne. PBT elastsel kangal on hea vastupidavus, mõõtmete stabiilsus, pehme tunne, suurepärane venitus- ja survetugevus ning ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mudel: T036PB2

See on täis polüesterriie, materjalisisaldus: polüester 44%, PBT 56%. PBT on mingi elastsusega polüesterlõng, nii et see kangas on elastne.

PBT elastsel kangal on hea vastupidavus, mõõtmete stabiilsus, pehme tunne, suurepärane elastsus elastsus ja survetugevus ning elastsus ei mõjuta kuiva niiskust, eriline paindlikkus. Hea värvimistulemus värvimisel ja viimistlemisel. Värvitud kiul on erksavärviline, hea värvipüsivuse ja kloorikindlusega.


See kangas sobib eriti ujumistrikoodide, sukkpükside, treeningkostüümide, võimlemiskostüümide, kulturismiülikondade, tenniseülikondade, tantsusukkpükste, elastsete teksade, suusapükste, sukkade, meditsiiniliste sidemete ja muude kõrge elastsusega tekstiilide tootmiseks.

191

192

193

Hot Tags: veniv polüester PBT ujumisriietekangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like