UV-vastane ning kloori- ja merevee elastne polü ujumistrikoo jaoks

Kuna keha on ebapuhtas basseinis ja päikese käes, on naha kaitse tavalisest olulisem. Kuna kogu keha on ujumise ajal päikese käes, on kõige olulisem keha päikesekaitse. Ultraviolettvalgus kuulub lühilaine kiirgusse. Teiste hotelli ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

UV-vastane ning kloori- ja merevee elastne polü ujumistrikoo jaoks

Kuna keha on ebapuhtas basseinis ja päikese käes, on naha kaitse tavalisest olulisem. Kuna kogu keha on ujumise ajal päikese käes, on kõige olulisem keha päikesekaitse.

Ultraviolettvalgus kuulub lühilaine kiirgusse. Mida lühem on lainepikkus, seda suurem on intensiivsus, kuid mida väiksem on vastav läbitungimisjõud, seda kergemini atmosfäär neelab. Peamised ultraviolettkiired atmosfääris on UVA (315nm-380nm) ja väike kogus UVB (280-315nm). See on äärmiselt päikseline ja keskpäeval on päikese käes otse UVC (200–280). Kuna mereäärne õhukvaliteet on hea, on õhus vähe hõljuvaid osakesi ja ultraviolettkiirte takistus on väike, mistõttu vastav tugevus on suur. Ultraviolettkiired imenduvad vees kergemini.

Nii et UV-kindla ujumistrikoo valimine on väga oluline. Zhejiang Hongxiang Textile Technology Co, Ltd omab mitte ainult UV-vastaseid ujumisriideid, vaid aktsepteerib ka valmis ujumisriiete ostmist. Meie ettevõttel on teie vajaduste rahuldamiseks rikkalik kogemus UV-vastase, kloorivastase ning kloori- ja merevee elastse polüamiidi saamiseks ujumistrikoo tehnoloogiate jaoks.

206
N005PW6- (6)N005PW6- (7)N005PW6- (8)N005PW6- (10)N005PW6- (15)N005PW6- (16)

Hot Tags: UV-, kloori- ja merevee elastne polü ujumistrikoo jaoks, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostke, hulgi, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like