Anti UV ja kloori ja merevee elastne polü ujumistrikoo

Kuna keha on ebapuhas bassein ja päikese käes, on naha kaitse tavalisest olulisem. Kuna kogu keha puutub ujumise ajal päikesega kokku, on kõige olulisem keha päikesekaitse. Ultraviolettvalgus kuulub lühilainekiirgusele. Ma ei saa seda teha.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Anti UV ja kloori ja merevee elastne polü ujumistrikoo

Kuna keha on ebapuhas bassein ja päikese käes, on naha kaitse tavalisest olulisem. Kuna kogu keha puutub ujumise ajal päikesega kokku, on kõige olulisem keha päikesekaitse.

Ultraviolettvalgus kuulub lühilainekiirgusele. Mida lühem lainepikkus, seda suurem on intensiivsus, kuid mida väiksem on vastav läbitungimisjõud, seda kergemini imendub atmosfäär. Peamised ultraviolettkiirgused atmosfääris on UVA (315nm-380nm) ja väike kogus UVB (280-315nm). See on väga päikseline ja seal on jälgi summa UVC (200-280), kui see on otseselt kokku puutunud päike keskpäeval. Kuna õhu kvaliteet on hea mere ääres, on õhus vähe hõljuvaid osakesi ja takistuseks ultraviolettkiirgusele on väike, nii et vastav tugevus on suur. Ultraviolettkiirgused imenduvad kergemini vees.

Nii valides UV-kindel ujumistrikoo on väga oluline. Zhejiang Hongxiang Textile Technology Co., Ltd. ei ole mitte ainult anti-UV supelrõivad kangad, vaid aktsepteerib ka osta valmis ujumisriided. Meie ettevõttel on rikkalik kogemus anti-UV, anti-kloori ja kloori ja merevee elastne polü ujumistrikoo tehnoloogiate rahuldada.

206
N005PW6- (6)N005PW6- (7)N005PW6- (8)N005PW6- (10)N005PW6- (15)N005PW6- (16)

Hot Tags: anti UV ja kloori ja merevee elastne polü ujumistrikoo, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, osta, hulgimüük, lahtiselt, tsitaat, valmistatud Chin

Küsitlus

You Might Also Like