Digitaaltrükk nailonist spandexist ujumistrikoo kangas

Digitaaltrükk nailonist spandexist ujumistrikoo kangas

Mis on ujumistrikoo kangad? Milline ujumistrikoo kangas on hea? Ujumisriideid on ainult kolme põhitüüpi: dupont lycra, nailon ja polüester. Tutvustage neid vastavalt: 1, dupont lycra: on omamoodi kunstlik elastne kiud, parim elastne kangas, mida saab laiendada ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mudel: TH09520

Digitaaltrükk nailonist spandexist ujumistrikoo kangas

Kompositsioon

Nailon / spandex 85/15

Laius

150cm või kohandatud

Kaal

1500gsm või kohandatud

MOQ

2000 jardi kujunduse kohta

Pakkimine

Tavaliselt 20KGS rullpakendi, pallipakendi kohta

Mis on ujumistrikoo kangad? Milline ujumistrikoo kangas on hea? Ujumisriideid on ainult kolme põhitüüpi: dupont lycra, nailon ja polüester. Tutvustage neid vastavalt:
1, dupont lycra: on omamoodi kunstlik elastne kiud, parim elastne kangas, mida saab algse pikkuseni pikendada 4 ~ 6 korda, suurepärane venitus, mis sobib mitmesuguste kiududega segamiseks, võib tugevdada ripatsi tekstuuri , kortsudevastased ja muud eelised. Kloorikindel dupont-lükra annab ujumistrikoodidele pikema eluea kui tavalistest materjalidest.
2. Nailonkangas: kuigi tekstuur ei ole nii kindel kui lükra kangas, on selle paindlikkus peaaegu sama kui lükra kangas. Praegu on kõige sagedamini kasutatav ujumisriiete kangas.
3. Polüesterkangas: elastne kangas, millel on üks suund ja kaks ruudukujulist venitust. Piiratud elastsuse tõttu kasutatakse seda enamasti ujumispükstes või naiste' s kaheosalises stiilis, mitte üheosalise stiili jaoks.

148Hot Tags: digitaalse printimisega nailonist spandexist ujumistrikoo kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostke, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like