Kude Chinloni paindlik riiulimustriline teravõrk

See kangas koosneb 85% nailonist ja 15% spandexist, seda kasutatakse laialdaselt aktiivrõivaste, spordirõivaste, joogarõivaste, moerõivaste, retuuside, vormirõivaste ja tantsukostüümide valmistamiseks ... Oleme kangasarjaga tegelenud aastakümneid, seega oleme kogemustega müügimeeskond, kes tunneb turgu väga hästi ja toetab kliente paljude projektide väljatöötamisel. Kui teil on uurimist, võtke meiega kindlasti ühendust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

product information

TOOTE TEAVE
tootenimi:Kude Chinloni paindlik riiulimustriline teravõrk
Mudeli number:H08348
Materjal:85% nailon ja 15% spandex
Laius:/
Kaal:145gsm
Tüüp:veniv kangas
Muster:Tavaline värvitud
Kootud tüüp:Kude kootud
Tarnetüüp:Tellimuse järgi
Rakendused:moerõivad, joogariided, spordirõivad, tantsukostüümid ...


▼ Kootud Chinloni paindlik riiulimustriline teravõrk ▲

● See nailonist spandexkangas koosneb 85% nailonist ja 15% spandexist.

● Kõrge venitusega 、 pehme käetunde 、 lõdvestunud ja mugav ,

● Seda' kasutatakse alati aktiivrõivaste, spordirõivaste, joogarõivaste, moerõivaste, retuuside, vormirõivaste või muude tööstusharude valmistamiseks.


details show

GG lt; img src=GG quot; /Content/uploads/2020470801/202001171615443018255.jpg" pealkiri=Weft Nylon ülielastne Jacquard Grain Mesh" alt=GG quot; Weft Nylon High-elastne Jacquard Grain Mesh" />

Weft Nylon High-elastic Jacquard Grain Mesh


specific (2)


√ Elegantne, paindlik, kvaliteetne ja pehme. Parema niiskuse imendumise ja hügroskoopse funktsiooni saavutamiseks. Kiudude ristumiskohtade suurendamiseks ja vee ülekande parandamiseks valime ainulaadse kujuga lõikekiud, õõnsad kiud ja mitme auguga kiud.Nõuame / peame kinni kõigepealt aususe, kõigepealt kvaliteedi ja kõigepealt klientide põhimõttest. Meie juhtiv ja kontrollitav vanem tehniline personal on meie ettevõte pidevalt arendanud uuenduslikke ja ainulaadseid uusi tooteid.


our advantages (2)


Oder process.jpg

1577072559(1)

shipping


company profile

Hot Tags: kootud chinloni paindlik racker muster teravõrk, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like