Tricot kudumine nailonist spandexvõrgust spordiriiete kangast

See kangas koosneb 83% nailonist ja 17% spandexist, seda kasutatakse laialdaselt rõivaste või muude tööstusharude aktiivrõivaste, spordirõivaste, joogarõivaste, moerõivaste, aksessuaaride valmistamiseks. Oleme kangasarjaga tegelenud aastakümneid, seega on meil kogemustega müügimeeskond, kes tunneb turgu väga hästi ja toetab kliente paljude projektide väljatöötamisel. Kui teil on uurimist, võtke meiega kindlasti ühendust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

product information

TOOTE TEAVE
tootenimi:Tricot kudumine nailonist spandexvõrgust spordiriiete kangast
Mudeli number:N05306
Materjal:83% nailon, 17% spandeks
Laius:150cm
Kaal:160 gm
Tüüp:veniv kangas
Muster:Tavaline värvitud
Kootud tüüp:Lõime kootud
Tarnetüüp:Tellimuse järgi
Rakendused:moerõivad, joogariided, spordirõivad, aktiivrõivad, rõivamanused ...


● Kõrge venitusega, hea käetunde, kerge ja hingav,

● Seda' kasutatakse alati aktiivrõivaste, spordirõivaste, joogariiete, moerõivaste, rõivaste või muude tööstusharude aksessuaaride valmistamiseks.


details show

Warp Knit Shiny Nylon Spandex Mesh Compression Fabric Warp Knit Shiny Nylon Spandex Mesh Compression Fabric

specific (2)


Klientide entusiastliku toega oleme loonud ja hoidnud häid suhteid klientidega üle kogu maailma. Tulevikus jätkame alati parema kvaliteedi ja konkurentsivõimelisemate hindade saavutamist vastavalt klientide nõudmistele.

production process... ...

knitting factory... ...


Kõiki lavastusi hallatakse rangelt rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi alusel. Tootmise käigus rakendatakse igas tootmisprotsessis kvaliteedikontrollisüsteem, et tagada nii rahvusvahelise kvaliteedistandardi kui ka klientide' nõuete täitmine.Oder process.jpg


company profile

Hot Tags: Tricot Knitting Nylon Spandex Mesh spordiriiete kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like