Kvaliteetne kude 100% polü DRI-FIT Jacquard kangas

See kangas koosneb 100% polüestrist, mida kasutatakse alati T-särkide, spordirõivaste, aktiivrõivaste, spordipükste või muude tööstusharude jaoks. Kvaliteetseimate toodete pakkumiseks on meil pikaajaline tihe koostöö mitme kodumaise ja välismaise materjalitootjaga. Kui teil on mingeid nõudeid, võtke meiega kindlasti ühendust!
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

product data

Toodete parameeter
tootenimi:Kvaliteetne kude 100% polü DRI-FIT Jacquard kangas
Mudeli number:JT085PB4
Materjal:100% polüester
Laius:175
Kaal:170
Tüüp:Jersey
Muster:Tavaline värvitud
Kootud tüüp:Kude kudumine
Tarnetüüp:Tellimuse järgi
Rakendused:spordirõivad, T-särgid, spordipüksid, aktiivrõivad või muud tööstusharud


▼ See kangas koosneb 100% polüestrist, seda kasutatakse laialdaselt T-särgi, spordirõivaste, aktiivrõivaste, spordipükste jms valmistamiseks.


▼ Niiskus imav, mugav nii kuival kui ka märjal aastaajal.


▼ Elegantne, paindlik, kvaliteetne ja pehme. Parema niiskuse imendumise ja hügroskoopse funktsiooni saavutamiseks. Kiudude ristumiskohtade suurendamiseks ja vee ülekande parandamiseks valime ainulaadse kujuga lõikekiud, õõnsad kiud ja mitme auguga kiud.details


Weft 100%Poly Dri-fit Jacquard Fabric


Weft 100%Poly Dri-fit Jacquard FabricMeie põhimõte

Nõuame kõigepealt aususe, kõigepealt kvaliteedi ja klientide põhimõtet. Meie juhtiv ja kontrollitav vanem tehniline personal on meie ettevõte pidevalt arendanud uuenduslikke ja ainulaadseid uusi tooteid.


866_.webp.jpg

Hoolimata T-särkide, spordirõivaste, aktiivrõivaste ja spordipükste valmistamiseks kasutatavast materjalist, saab seda kasutada ka kodutekstiilide jaoks, seljatoe, voodipesu, kardina, diivani, polstrite jms jaoks.


12,30_


Rikkalik kogemus

▼ Oleme kangasarjas tegutsenud aastakümneid, seega on meil kogemustega müügimeeskond, kes tunneb turgu väga hästi ja toetab kliente paljude projektide väljatöötamisel.


Aastatepikkuse kogemuse ja saksa Karl Mayeri täiustatud kiirete lõimekudumisvarustuse ning mitmesuguse tehnilise toe kasutuselevõtuga oleme turul konkurentsivõimelised.


1, oleme arendanud pikaajalist koostööd oma ühistu värvimisvabrikuga, hoides seeläbi stabiilset tarneaega ja usaldusväärset kvaliteeti.

2 lap Ringi langemise aeg on umbes 3-7 päeva.


why choose us


specific


factory picture


shipping

1576651802(1)

company profile


Hot Tags: kvaliteetkude 100% polü-dri-fit žakaarkangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like