Lõime kududa polüester Spandex spordirõivaste kangast

Lõime kududa polüester Spandex spordirõivaste kangast

Lõime kududa polüester Spandex Spordirõivad Kangas on mugav polüester spandex kangast spordirõivad . Meie tooted on eredad, pooleredad või mattvalgus, Saate valida erineva läige vastavalt oma vajadustele, ja saate printida seda. Kaal on vahemikus 150 ja 230 grammi või kohandatud, ja ...

Toote üksikasjad

Lõime kududa polüester Spandex Spordirõivad Kangas on mugav polüester spandex kangast spordirõivad . Meie tooted on eredad, pooleredad või mattvalgus, Saate valida erineva läige vastavalt oma vajadustele, ja saate printida seda.

Kaal on vahemikus 150 ja 230 grammi või kohandatud, ja laius saab kohandada vahel 150 ja 160 grammi.

Koostison polüester/Spandex 82/18. , saab teha ka muud koosseisu . See on peamiselt valmistatud 40D ja 50D lõngad, Ei saa endale palli, sile ja korras.

Kangas on tavaline värvimine, samuti saab valida digitaalse trükkimine või trükkimine, hind on konkurentsivõimeline kõrge kvaliteediga, tere tulemast meiega ühendust võtta.

0110123Hot Tags: warp kududa polüester spandex spordirõivad kangast, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, osta, hulgimüük, lahtiselt, tsitaat, valmistatud Chin

Küsitlus

You Might Also Like