Koba kootud nailon spandex spordirõivaste kangast

Koba kootud nailon spandex spordirõivaste kangast

Weft Kootud Nailon Spandex on väga laia tootevalikut . Näete sageli seda kangast spordirõivaste kangast, ujumisriided kangast, aluspesu kangast ja nii edasi. See ei ole mitte ainult laialdaselt kasutatav, vaid ka vastupidav. Materjal on valmistatud 70D lõngakoest kudumine ja tavaline värvimine. Umbes 160 laiusja 200gsm ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mudel:N018TB6

Weft Kootud Nailon Spandex on väga laia tootevalikut . Näete sageli seda kangast spordirõivaste kangast, ujumisriided kangast, aluspesu kangast ja nii edasi. See ei ole mitte ainult laialdaselt kasutatav, vaid ka vastupidav.

Materjal on valmistatud 70D lõngakoest kudumine ja tavaline värvimine. Umbes 160 laius ja 200gsm kaal. Samuti saate kohandada vastavalt oma vajadustele.

Koostis on 85% nailon. 15% spandexi. Kuna spandex on palju koostisosi, see on hea elastsus ja tunneb end mugavalt. Seda kasutatakse spordirõivaste või aluspesu, kleit, rõivas ja nii edasi.

Meie firmaon tehased zhejiang ja guangzhou. Tere tulemast meie firmasse.

5

6

7

8

9

Hot Tags: koe kootud nailon spandex spordirõivaste kangast, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, osta, hulgimüük, lahtiselt, tsitaat, valmistatud Chin

Küsitlus

You Might Also Like