Sretch Mesh nailon spandex spordirõivaste kangas

Sretch Mesh nailon spandex spordirõivaste kangas

Nylon Spandex Sportswear Fabric võrkkangast kasutatakse paljudes kohtades, näiteks kingades, kottides, rõivastes jms, ning see on kõrge vastupidavusega ja seda pole kerge murda. Seda kasutatakse alati ujumistrikoos, aluspesus ja spordiriietuses. Nailoni või polüestri ja spandeksi kombinatsioonil on erinev ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Nylon Spandex Sportswear Fabric võrkkangast kasutatakse paljudes kohtades, näiteks kingades, kottides, rõivastes jms, ning see on kõrge vastupidavusega ja seda pole kerge murda.

Seda kasutatakse alati ujumistrikoos, aluspesus ja spordiriietuses.

Nailoni või polüestri ja spandeksi kombinatsioonil on erinev koostisosade osakaal. Meil on pakkuda palju stiile ja saame ka vastavalt teie vajadustele kohandada.

Elastkangaste valdkonnas oleme olnud professionaalse tehnoloogia ja kõrge kvaliteediga ning pühendunud teenindusega juba 16 aastat. Ja me oleme saanud klientidelt märkimisväärseid tellimusi. Siiralt oodatud läbirääkimisi pidama ja tellimusi esitama.

45

46

47

48

49

50

51

Hot Tags: sretch mesh nailon spandex spordiriided kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like