Sretch võrgusilma nailon spandex spordirõivaste kangast

Sretch võrgusilma nailon spandex spordirõivaste kangast

Nailon Spandex Spordirõivad Kangas võrgusilma kangast kasutatakse paljudes kohtades, nagu kingad, kotid, riided jne, ja on kõrge püsivus ja ei ole lihtne murda. Seda kasutatakse alati ujumistrikoo, aluspesu ja spordirõivastes. Kombinatsioon nailon või polüester ja spandex on erinev osa ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Nailon Spandex Spordirõivad Kangas võrgusilma kangast kasutatakse paljudes kohtades, nagu kingad, kotid, riided jne, ja on kõrge püsivus ja ei ole lihtne murda.

Seda kasutatakse alati ujumistrikoo, aluspesu ja spordirõivastes.

Kombinatsioon nailon või polüester ja spandex on erinevas koguses koostisosi. Meil on palju stiile pakkuda, ja me saame ka kohandada vastavalt oma vajadustele.

Oleme olnud elastsete kangaste valdkonnas 16 aastat professionaalse tehnoloogia ja kvaliteetse, samuti pühendunud teenindusega. Ja me oleme saanud klientidelt märkimisväärseid tellimusi. Siiralt teretulnud läbirääkimisi pidama ja tellimusi andma.

45

46

47

48

49

50

51

Hot Tags: sretch võrgusilma nailon spandex spordirõivaste kangast, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, osta, hulgimüük, lahtiselt, tsitaat, valmistatud Chin

Küsitlus

You Might Also Like