82%Nylon 18%Spandex Žakaarmadratsitikkriide checker muster kududa kangast

82%Nylon 18%Spandex Žakaarmadratsitikkriide checker muster kududa kangast

Wiefelstede, Euroopa
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Nailonkanga eelised:

1. Kõrge mehaaniline tugevus, hea sitkus, kõrge tõmbe- ja survetugevus. Konkreetne tõmbetugevus on suurem kui metalli tugevus ja survetugevus on võrreldav metalli tugevusega, kuid selle jäikus ei ole nii hea kui metalli oma. Tõmbetugevus on ligilähedane voolavustugevusele ja on rohkem kui kaks korda kõrgem kui ABS. See on tugev imendumisvõime mõju ja stressi vibratsiooni, ja selle mõju tugevus on palju suurem kui tavaline plastmassid, ja see on parem atsetaalvaigi.

2, väsimustakistus on tasumata, tooriku suudab pärast korduvaid iteratsioone säilitada algse mehaanilise tugevuse. PA-d kasutatakse sageli juhtudel, kui eskalaatori käsipuud ja uued jalgratta plastveljed on äärmiselt väsinud.

3, kõrge pehmenemispunkt, kuumuskindlus (nagu nailon 46, kõrge kristalliline nailon kõrge soojusmoonutustemperatuur, saab kasutada 150 kraadi pikka aega. PA66 pärast klaaskiud tugevdatud, selle soojusmoonutuse temperatuur jõudis 250 kraadi või rohkem).

4, pind on sile, hõõrdumise koefitsient on väike, kulumiskindel. See on isemääriv, kui seda kasutatakse liikuva mehaanilise komponendina ja on madala müratasemega. Seda saab kasutada ilma määrdeaineta, kui hõõrdumine ei ole liiga kõrge. Kui on vaja kasutada määrdeainet hõõrdumise vähendamiseks või aidata hajutada soojust, veeõli, määre jne saab valida. Seega, kui edastamise komponent, selle kasutusiga on pikk.

5, korrosioonikindlus, väga vastupidav leelisele ja kõige soolavedelikule, kuid ka vastupidav nõrgale happele, õlile, bensiinile, aromaatsetele süsivesinikele ja üldistele lahustitele, inertsed aromaatsetele ühenditele, kuid ei ole vastupidavad tugevatele hapetele ja oksüdantidele. See võib vastu seista erosiooni bensiini, õli, rasva, alkoholi, nõrk prussakad jne ja on hea vananemisvastane võime. Seda saab kasutada määrdeõli, kütuse jms pakkematerjalidena.

Toote kirjeldus
Üksuse nimi82%Nylon 18%Spandex Žakaarmadratsitikkriide checker muster kududa kangast
Koostis82% nailon 18%spandex
LaiusWiefelstede, Saksamaa
Kaal200g/m2 kohta
McQ – kõik on150KG/500M kohta
MoQ – kõik on500KG/1600M kohta
PakkimineTugevad torud sees ja kilekott väljaspool
Pakkimise üksikasjadTavaliselt 25KG rulli kohta, 0.1m³
Kestus15-30päeva
Maksetingimuste30%deposiit ja 70% enne saatmist
L/C silmapiiril
Paypal
NäidisreegelA4-suuruses proov on tasuta
N066PW2 (1)

 

Ettevõtte profiil

Hong Xiang tehnoloogia asutati aastal 2004, mis asub Dongguan, Guangdongi provintsis ja Haining, Zhejiang provintsis, mis majanduse heaolu ja mugav transport.

Me oleme spetsialiseerunud tootmise Warp & Weft Kootud kangad, lamineeritud kangad. Kasutuselevõtuga arenenud tekstiiliseadmete ja tehnoloogia, mida haldab vanem tehniline personal, meie kvaliteet on rangelt kontrollitud. Meie kangad on kooskõlas rahvusvaheliste standarditega, on läbinud ISO9001 rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi sertifitseerimise ja ISO14001 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifitseerimise ning saada OEKO-TEX standardi 100 sertifikaadi.
Selleks, et rahuldada vajadustele Fashion Wear, ujumisriided, spordirõivad, aluspesu, mänguasjad, kingad, mütsid, diivanid, auto istmekatted, toodame Variety Spandex Series: Nailon Spandex Kangad, Polüester Spandex Kangad, Mesh, Jacquard, Trükitud , Microfiber; Coolmax, Anti-Bakteriaalne, Anti-UV, ja veekindluse Special Function Kangad võiks custom made vastavalt erinevatele nõuetele klientidelt.

        "Hong Xiang " on valmis tegema koostööd sõpradega üle kogu maailma ja järgima põhimõtet "Integrity First, Quality First, And Customers First". Me siiralt loodan, et saame liituda Hand luua geniaalne tulevik! "

 

 

Koostöö Brands

1

 

Sertifikaadid ja kvalifikatsioon

Oeko-Tex Standard 2019

IS014001IS09001

Oeko-Tex Standard 2019


Hot Tags: 82%nylon 18%spandex žakaarmadratsitikkriide checker muster kududa kangast, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, osta, hulgimüük, lahtiselt, tsitaat, valmistatud Chin

Küsitlus

You Might Also Like