100% polüestrist lukustatud spordirõivaste kangas

100% polüestrist lukustatud spordirõivaste kangas

Täispolüesterkudumid on omamoodi kangas, mis on valmistatud lõimkootud ja kootud silmkoekangast. Pehme tekstuuri, niiskuse imavuse, suurepärase elastsuse, laiendatavuse ja tootlikkusega täisnahast polüesterkootud kudumid. Polüesterkudumid rõivastest, mugavad, liibuvad ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Täispolüesterkudumid on omamoodi kangas, mis on valmistatud lõimkootud ja kootud silmkoekangast.

Pehme tekstuuri, niiskuse imavuse, suurepärase elastsuse, laiendatavuse ja tootlikkusega täisnahast polüesterkootud kudumid. Polüesterkudumid, mis on valmistatud rõivastest, mis on mugavad, liibuvad ja keha, ilma tiheda tundeta, võivad täielikult kajastada inimese keha kõverat.

Kaasaegne silmkoekangas on värvikam, on jõudnud multifunktsionaalsesse ja kõrgema klassi arendusklassi, mitmesuguste tekstuuriefektide, väljatöötatud uue silmkoekanga erinevate funktsioonideni, et tuua polüesterkoostisesse enneolematuid sensoorseid efekte ja visuaalseid efekte.

Polüesterlõngavärviga trikotaaž: polüesterlõngavärviga trikotaaž on valmistatud värvitud polüesterlõngast värvitud lõngast värvitud lõngast värvitud lõngast värvitud lõngast värvitud lõngast värvitud lõngast värvitud kangast. See on varustatud erinevate värvidega vastavalt disaininõuetele. Jacquard-kudumine on kasutusel 3-6 või isegi rohkemate värvidega mustrite kudumiseks. Levinud lillemustrid on ribad, võre, lilled, kujundid, loomad, maastikud, geomeetrilised mustrid ja nii edasi. Kanga värv ja läige on ilusad, ilusad ja harmoonilised, tekstuur on tihe ja paks, tekstuur on selge, villamuster on tugev ja stiil sarnaneb villase kangaga tweediga. Kasutatakse peamiselt meeste ja naiste jakide, ülikonna, tuulerõivaste, vestide, seeliku, puuvillast polsterdatud jakkriide, laste rõivaste rõivaste jaoks.

photobank (11)photobank (12)photobank (13)photobank (14)
Hot Tags: 100% polüestrist lukustatud spordirõivaste kangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like