Mida peate teadma kohandatud spordirõivastest

- Oct 20, 2019-

Paljudele inimestele meeldib spordirõivaste kandmine, kuna spordirõivad on mugavad, kuna spordirõivad on lihtsad ja helded, kuna spordirõivad sobivad väga erinevatel puhkudel kandmiseks, seetõttu peavad seda paljud inimesed lugu, seega peame teadma, milliseid aspekte kohandatud spordiriietus.
Spordirõivad KASUTAVAD enamasti keemilisi kiude, eriti polüestrit, ja polüpropüleeni, mis on vetthülgav kiud, mille niiskuse imendumine on väga väike, kuid kapillaaridefekti kaudu suudab see imada ja juhtida vett mööda kiu enda poorid ning kiu ja kiu vahelist tühimikku . See on üks spordirõivaste omadusi, põhjus, miks selline keemiline kiudkangas niiskust ja higi imab, peamiselt seetõttu, et pärast higi imendumist hajub higi väga kiiresti ja võib kanga teisel küljel kiiresti aurustuda.
Lisaks hügroskoopsetele ja higistamisomadustele on spordirõivaste keemilise kiudkanga valimisel veel üks põhjus see, et keemilise kiudkanga selliseid erikujulisi lõike ei ole lihtne paigaldada. Kui keemiline kiud töödeldakse ebakorrapäraseks lõiguks, suureneb selle paindemoodul, mis on spordirõivaste teine omadus. Seetõttu ei ole pärast niiskuse imendumist naha sisse mahutamine lihtne, nii et nahk ei tunne end märjana.
Spordirõivaste vaatevinklist on esiteks erinevatel sporditarvetel erinevad nõudmised stiilile, värvile ja välimusele. Teiseks ei saa spordirõivad mõjutada inimeste sporti, et nad saaksid muuta inimeste sportimisvõimeliseks mänguks täieliku mängu. Seetõttu tuleb vastavalt erinevatele sporditarvetele valida tootmiseks sobiva materjali jõudlus. Spordirõivaste omadused, näiteks ujumine võltshai nahast kangaga; Ja jalgrattasõit, võimlemine, uisutamine, suusatamine on need spordirõivad lisaks erksatele värvidele, kuid neil on ka teatav paindlikkus.
Spordirõivaste turul näeme sageli mitmekihilisi kangaid ja erinevatel kangakihtidel on erinevad funktsioonid. Tegelikult on turul mitu aastat tagasi polüesterkangas, puuvill sees, polüester väljas, et saavutada tihedalt liibuv mugavus. Spordirõivaste turul olev kangas on vastupidine keemilise kiu ja puuvilla, väljast puuvilla ja seest keemilise kiu positsioonile, et parandada niiskuse imendumist ning higi ja kuiva jõudlust.