Milline ujumistrikoo on hea

- May 08, 2020-

Milline ujumistrikoo on hea?


Polüesterkangas on ühesuunaline, kahest küljest veniv kangas. Kuna selle ujumistrikood on madala elastsusega, on see piiratud ja see on odav toode. See on üldiselt mõeldud poolitatud ujumistrikooks ja ei sobi üheosaliseks ujumistrikoodiks.

See on parima elastsusega kunstlik elastne kiud. Seda saab pikendada 4-6-kordselt selle algsest pikkusest. Sellel on suurepärane venivus ja see sobib erinevate kiududega segamiseks. See võib suurendada eesriiete ja kortsudevastaste eeliseid. Lycra sobib üheosaliseks ujumistrikoodiks ja selle kasutusiga on nailoniga võrreldes suhteliselt lühike. Tähelepanu tuleks pöörata ka hooldusele ja puhastamisele, kõige parem on puhastamiseks kasutada tavalisi neutraalseid puhastusvahendeid.


Nailon on polüamiidkiud ja selle silmapaistvaim eelis on see, et selle kulumiskindlus on suurem kui kõigil teistel kiududel. See on 10 korda kõrgem kui puuvill ja 20 korda kõrgem kui vill. Mõnede polüamiidkiudude lisamine segatud kangastele võib selle kulumiskindlust märkimisväärselt parandada; 3-6% -ni venitades võib elastse taastumise määr ulatuda 100% -ni; see talub kümneid tuhandeid läbipaindeid purunemata.


Nailonkangast ujumistrikoo kuulub keskmise hinnaga. Muidugi, võrreldes DuPont Lycra top ujumistrikooga, ei piisa tahkest materjalist, kuid elastsus ja pehmus on võrreldavad, seega sobib see keskmise hinnaga toodetele.


Ujumisriiete peamine asi on kangas ja struktuur. Parim on kasutada elastset kangast, mille spandeksi sisaldus on üle 15%, nii et ujumistrikoo saaks keha liigutustega vabalt venitada; Kui lisatakse nailonit, mille elastaanisisaldus on 15%, on valmistatud ujumistrikoo tugevam painduvus, elastsus ning happe- ja leeliskindlus, kulutasuvus on väga kõrge.