Milliseid kangaid spordirõivaste jaoks tavaliselt kasutatakse?

- Aug 14, 2020-

Spordiriie all mõeldakse spordi ajal riiete kangaid. Tegelikult on enamik neist kangastest polüester.

Esimene vajalik funktsioon on kiire kuivamine.

Kuna treeningu ajal peate palju higistama, on puuvillaste riiete kandmine tõepoolest väga imav, kuid higi imendub riietele ning riided muutuvad märjaks ja raskesti aurustuvad. Paljud spordiriie, näiteks ADIDASe CLIMAFIT, NIKE DRIFIT ja Li Ning ATDRY, on kõik materjalid, mida on uuritud palju raha. Need kõik on 100% polüestrit. Sellised kangad võivad higistada. Aurustage higi kiiresti, nii et te ei tunne ühegi riide raskust ega jää keha külge. Võib öelda, et see on intensiivse spordi jaoks esimene valik.

Ma arvan, et kõik teavad seda, kuid keskmised inimesed allpool ei tea.

Soojendamiseks kasutatakse veel ühte kangast. Igaüks, kellele meeldib sport, teab, et soojendus enne treeningut on väga oluline. Kui sellest ei piisa, on kerge vigastada saada või isegi spordikarjääri rikkuda. Ja seal on mingi soojendusriietus, mis on täpselt vastupidine ülaltoodule. See võib hoida keha soojust, mis tähendab, et riided on isoleeritud. Selliste kangaste jaoks puudub ühtne nimi. Riided, mida ei saa vihmas leotada, on sellised materjalid, väga head.

Lisaks on muid odavaid riideid, mõned võrgusilma polüestrid, kuid need pole nii head kui DRYFIT.

Mis puutub pesemisse, siis pole probleemi, kuidas seda pesta. Üldiselt tuleb märkida, et leotamine ei tohiks ületada 4 tundi. Esimene tumedate värvide pesemine tuleks heledatest lahutada. Ärge peske masinaga neid, mida ei saa masinas pesta. Polüesterriided on tavaliselt teravamad ja ei purune, kui neid tugevalt pestakse, vastasel juhul purunevad need treeningu ajal otse, kui liikumisulatus on suur? Haha!