Mis kangas sobib ujumisriietuse jaoks

- Aug 14, 2020-

Üldiselt kasutatakse kolme tüüpi ujumistrikoo kangaid:

Lycra (või veniv kiud, elastne kiud, spandex, Lycra on lihtsalt DuPonti tootemark) - mida rohkem sisu, seda kõrgem lisatasu ja seda kallim hind, tavaliselt ainult 20%.

Nailonkeskklassi, kõige sagedamini kasutatav ujumisriiete kangakiud. Üldiselt kasutatakse ujumisriietuses nailonist + elastsetest kangast kangaid.

Polüester - kasutatakse peamiselt ujumispükste või lõhenenud ujumistrikoodide jaoks.

1. DuPont Lycra: see on inimese elastne kiud, millel on parim elastsus. Seda saab pikendada 4–6-kordsele algsele pikkusele. Sellel on suurepärane venivus ja see sobib erinevate kiududega segamiseks. See võib tugevdada tekstuuri, drapeerida ja kortsudevastast. . Kloorivastaseid koostisosi sisaldav DuPont Lycra võimaldab ujumisriietel pikemat eluiga kui tavalistest materjalidest ujumisriietel.

2. Nailonkangas: Kuigi tekstuur ei ole nii kindel kui Lycra kangas, on selle elastsus ja pehmus Lycra tasemel. Praegu on see kõige sagedamini kasutatav ujumisriiete kangas ja sobib keskmise hinnaga toodetele.

3. Polüesterkangas: ühesuunaline ja kahesuunaline venitatud elastne kangas. Piiratud elastsuse tõttu kasutatakse seda enamasti ujumispükstes või naiste' s ujumisega kaheosalises stiilis, mis ei sobi üheosaliseks stiiliks. Kangad, mida saab osaliselt ühendada või rakendada madala ühikuhinna strateegiatega.