Mida sisaldab spandekspolüamiidpolüamiidpolüester

- Sep 22, 2019-

(1) identifitseerimismeetodil on kätetunnetus, visuaalne meetod, põlemismeetod, mikroskoobi meetod, lahustamismeetod, ravimite värvimismeetod ja infrapunaspektroskoopia. Tegelikul tuvastamisel tuleb sageli kasutada mitmesuguseid meetodeid, põhjalikku analüüsi ja uuringutulemusi.


2) üldised identifitseerimisetapid on järgmised: a. esiteks looduslike ja keemiliste kiudude identifitseerimise põlemismeetod. B. looduslike kiudude puhul kasutage taimsete ja loomsete kiudude tuvastamiseks mikroskoopi. Kui see on keemiline kiud, saab kiu sulamistemperatuuri, tiheduse, murdumisnäitaja ja lahustuvuse erinevusi ükshaaval eristada. C. segatud kiudude ja segatud lõngade identifitseerimisel identifitseeritakse mikroskoopilise vaatluse teel tavaliselt mitu kiudu ja identifitseeritakse seejärel sobivate meetoditega. D. Värvitud või töödeldud kiudude jaoks on usaldusväärsete identifitseerimistulemuste tagamiseks tavaliselt vaja värvimine ja eemaldamine või muu asjakohane eeltöötlus.


Mitteprofessionaalne, millele tugineb üldine meetod, on kätetundmine ja põlemismeetod: peene siidikiud: fliissugu on hea, on karusnaha tunne. Leegi lähedal põlevad, sulavad ja põlevad leegis pärast kiiret põlemist pritsmed, nõrk lõhn, tuhk on ümmargune, ebakorrapärane või helmes. Polüester: polüester on tugev ja kortsudevastane, odav, elektrostaatiline ja nahka ärritav. Leegi kokkutõmbumise lähedal tilkumine, leegi mullimine, jätkuv põletamine, nõrk aroom, tuhk ümmargune, must või sarapuu võib purustada. Spandex: Spandex on keerulisem, sellel on erinevad komponendid ja erinevad omadused. Kinnitage polüestri ja puuvilla suhe tuha järgi. Nailon: polüamiid on tugev ja hea ning tema käetuju on parem kui polüestril. Hind on kõrgem. Enamik aluspesu kangaid on nailonist. Vea lõhn, väike hall, helepruun pall.


Tunnege pehmet looduslikku kiudu, imab hästi niiskust, on mugav kanda. Leegi lähedal põles endiselt järelviljatus, põletav paberimaitse, tuhka oli väga vähe, pehme, must või tumehall.


Polüestri ja polüamiidi 1 erinevus. 2. Suur tugevus ja hea kulumiskindlus; Laialdaselt kasutatav rõivastes ja tööstuses USES 3, halva õhu läbilaskvusega, seljas ebamugav, kerge staatilist elektrit toota. Diferentsiaal: 1, erikaal on erinev. Dacron 1.38, polüamiid 1.14 2, dacron-kangast pole kerge kortsutada ning karge, hea mõõtmete stabiilsus, kuju säilimine. Polüamiidi kuju säilimine pole hea, polüester pole krõbe, kergesti deformeeritav. 3, polüestri sulamistemperatuur on 260 ℃, triikimise temperatuur võib olla 180 ℃. Nailoni kuumakindlus pole piisavalt hea, triikimistemperatuuri tuleks reguleerida allpool 140 ℃, see on hea vastupidavus madalale temperatuurile. 4. nailonil on polüestrist kõrge tugevus, hea vastupidavus, suurepärane kulumiskindlus, parem niiskuse imendumine ja värvimisomadused. 5. Polüester talub päikest, hapet ja leelist. Vastupidavus nailonile ja mitte happele, vastupidavus valgust ei ole hea, pikaajaline kokkupuude päikesevalguse kiudtugevusega langeb, värv muutub kollaseks. 6. Nailonist kudumine on sile ja pinna läikiv. Spordirõivaste rõivamaterjalid, ujumisriided, kulturismi rõivad, sokid. 7, polüesterkiud on maailma suurim sünteetilise kiu toodang. Dacroni kangad on peamiselt silmkoelised särgid, tööriided, lõimekootud kaunistused, kardinad ja nii edasi, siidi, villa imitatsiooni, kanepi imitatsiooni, vatti ja nii edasi kasutatakse samuti palju. Polüesterstaapelkiudlõng segatakse sageli puuvilla, villa, kanepi, viskooskiuga jne. Selle kangas ei säilita mitte ainult kindla polüestri omadusi, on kulumiskindel, karge, kergesti kogutav, vaid sellel on ka loodusliku kiu niiskuse imendumise omadused. soojuse säilimine, vähem staatilist elektrit ja nii edasi.