Mis must Tech kangad on tulemas kokku riided kaubamärgid?

- Jun 11, 2019-

2019_05_28_15_46_IMG_3380

Post-90s ja post-00s järk-järgult muutumas mainstream tarbijagrupi sektoris tarbijaturg on saanud elav, moodne ja muutlik. Uued võimalused noortele tarbijatele suhtlemiseks kehtestamiseks riided kaubamärgid kasutavad eri turundusstrateegiaid tõhustada tarbijate tarbimine. Viimastel aastatel on IP rahvusvaheline ühise nime, mis on väga populaarne, on üks sidekanalite riided kaubamärgid ja tarbijate vahel. Peale uue jaemüügikanalid integreerimine online ja offline, keskendudes kogemus tähenduses, millega muutuvad, positsioneerimine riietus stiil ja jõudsalt arenev "guochao" on ka riided kaubamärgid tegeva ühisstrateegia.


Loomulikult on mõned riided kaubamärgid, pühendunud mängida muud marki ei ole samad omadused, valida mis kangast detailid. Hiljuti uniqlo ja CALVINKLEIN on iga välja kahe võimsa kangad.


Uniqlo


Märtsis uniqlo ja AlexanderWang teatas uus mood ja funktsiooni rida, mis lähevad müüki üle maailma 11. aprillil otsustasid peaks. See rida AIRism funktsionaalne aluspesu, uniqlo, keskendudes peamiselt omadusi eelised higi imendumist ja kiire kuivatamine, hingavus, pehmust ja elastsust. AIRism põhimõte on täpsustada kiu, nii et see on ainult 1/12 läbimõõtu juustele ja seejärel jutustama hulknurga lõngu suurema pindala kui tavaline kiu, mis imab higi ja aurustub kiiresti.


Uniqlo on alati muljet inimestele mugavad põhilised mudelid ja brändi on tõesti püüdnud arendada selles suunas, mida võib näha loosungit: "LifeWear sobib elu". Seetõttu uniqlo oluliseks kasutaja kogemus. Näiteks seoses shopping kogemus, uniqlo on ühenduseta "digitaalse kogemusi talletada" ja "uniqlo lipulaev poe". Selleks, et vastata mood klientide ja väärtus identiteet, uniqlo UT igal aastal kümneid ühine seeria, muretu, uniqlo on järjepidevalt pakkuda tiitelleht on maitsnud, suur kategooria alusel, kui ei ole veljed ei saa kleit, kogeda peesitama riided, puuvill kudumid, aluspesu, siis on sarnane AIRism funktsionaalne pesu.


AIRism ei ole uniqlo's esimene mood-fusion pesu. Uniqlo ja AlexanderWang koostööd HEATTECH funktsionaalne soe pesu vabastamist käsitleva eelmise aasta novembris. HEATTECH kangast, AIRism kangast, nagu on ühiselt koostanud uniqlo ja Jaapani tekstiili hiiglane toray. Kudumine erinevaid meetodeid, HEATTECH kangast soojapidavus on isegi 1,4 ja 2,1 korda suurem tavalise termilise kangad.


On näha et uniqlo on tipptasemel teadus- ja arendustegevuse mugav pesu külge jäänud. Kõige hämmastavam on, et uniqlo on teamed koos AlexanderWang pesu rida. Aga kui mõtled AlexanderWang's ühtse kujunduse stiil, te ei saa aidata, kuid imetlege koostöö sära.


CALVINKLEIN


Uniqlo's HEATTECH ja AIRism, CALVINKLEIN's HEATTECH - teksad seeria, hiljuti välja, on natuke rohkem HEATTECH - teksad. Püsiva temperatuuriga 37,5 tehnoloogia, Cocona, inc., lisab hunnik vulkaanilise liiva või kookospähkli aktiivsöe osakesed riidest, kiirendades higi konverteerimine gaas.


Kehatemperatuuri reguleerimine ametlik kirjeldus vastavalt aktiivsed osakesed võivad parandada elastsust ja mugavalt denim, mis võimaldab säilitada ning suhteline õhuniiskus 37,5%, säilitada mugav mikrokliima naha pinnale temperatuuri nii külma kui kuuma ilmaga.


Täna CALVINKLEIN on mitmeid rõivamanused, kuid denim oli üks tema põhilisi tooteid algusaegadel brändi, mis on mõjutanud selle asutajad. Vahepeal CALVINKLEIN, nagu uniqlo, rõhutab Mugav seljas kogemus. Seetõttu see konstantsel temperatuuril denim riide tulema, võib öelda, et loogiline.


Kuid ehk kõige huvitavam asi CALVINKLEIN teksad nendel päevadel on otsene üleandmine tootmisõiguste g-iii rõivad.


Sektoris on alati pööranud suurt rõhku innovatsioonile kangad ja uudiseid uuenduslike kangad on muutunud lõputu vool. Erinevaid stiile brändi riideid on uuenduste punkti.


Säästva arengu, mis rõiva tööstus on alati rõhutanud näitena võtta. Suure brändi on olnud teha keskkonnaalaseid uuendusi jätkusuutliku kangad, näiteks ringlussevõetud polüesterkangas, Nike, adidas, H & M, looduslikke 100% keskkonnasõbralik reebok kangast ja villast spordijalatsid Allbirds. Funktsionaalsetest kangastest, mis rõhutavad hingav, kiiresti kuivav kangad, nagu adidas' ClimaCool, Nike DryFit ja li ning AtDry, on ka objekte. Olemas on ka "must tehnoloogia" sole, polsterdus sisetald suurte spordiürituste kaubamärke - Nike Air padi, adidas tõuke vahtmaterjal, puma NRGY seeria sisetald, piigi "riik pole" geel materjali, li ning DriveFoam polsterdus tehnoloogia, anta-flashfoam tehnoloogia: , jne.


Paljud riided valib varade valguse režiimis tegutseda oma kaubamärkidele, mis kaasneb kangast innovatsiooni puudus. Mugavus ja tehnoloogia tunnet riided, mis lisab teise turundusstrateegia riided kaubamärgid, et pakkuda tarbijatele hakata rohkem noortele tarbijatele. Kui tingimused võimaldavad, muud tegevus-strateegiad, püüdes otsustada marki ka kangast innovatsiooni. Põlvkond, kes on üles kasvanud koos teaduse ja tehnoloogia kiire areng üha enam lisatud ju tähtis rõivatoodete "must tehnoloogia".