Millised on pitskangaste omadused

- Jun 17, 2020-

Millised on pitskanga omadused?


Pitsriie viitab tavaliselt tikitud kangale, mida nimetatakse ka tikitud kangaks; praegu kasutatakse riietes aksessuaaridena tavaliselt pitskangaid. Oma suurepärase luksuse ja romantiliste omaduste tõttu on need nüüd peamised. Materjalide sagedus on järk-järgult suurenenud. Üldiselt kasutatakse väikestes saba- või sirgetes stiilides, kaetud muude kangastega, see võib kajastada naiste suurepärast figuuri. Kui pitsikangast kasutatakse lisaseadmena, saab seda kasutada igas stiilis.


Pitskanga võib vastavalt tüübiomadustele jagada venitatavaks pitskangaks ja mittevenitavaks pitskangaks, mida ühiselt nimetatakse pitsikangaks. Venitava pitskanga põhikomponendid on: spandex ja nailon; (tavaline suhe on elastaan ​​10% {{2}} nailon 90%). Pingutamata pitskanga koostis on: 100% nailon; seda kangast saab värvida ühevärvilisena. Kui materjalina kasutatakse 100% polüestrit; seda kangast saab värvida ühevärvilisena. Kui see on 85% puuvill, 15% nailon; siis saab seda kangast värvida ühevärvilisena; kui see on 65% nailon + 35 polüester. Seda kangast saab värvida kahes värvitoonis, see tähendab kahes värvitoonis.


Pitskangad on väga mitmekülgsed ja võivad katta kogu tekstiilitööstuse. Kõik tekstiilikademed võivad lisada kauneid pitsielemente. Pitsipits on suhteliselt õhuke! Isegi mitmekihiline disain ei tunne end väga raskelt ja kõhnuse põhjus tekitab inimestes laheda tunde ning see disain on kallutatud magususe poole! Pitskangas on kerge tekstuuri tõttu tavaline. Läbi, elegantsete ja salapäraste kunstiliste efektidega, kasutatakse seda laialdaselt naiste&# 39 riietuses.


Pitskanga sobivat stiili kasutatakse tavaliselt sirgel kerel või väikese sabaga mudelil. Muude kangastega kaetud see võib kajastada pruudi&# 39 suurepärast figuuri. Lisaseadmena kasutamisel võib kasutada mis tahes stiili. Välismaiste, eriti prantsuse pitside ligikaudne hind on üsna kõrge, kodumaised pitsid on palju odavamad ja ka üldine hind on mõõdukas või kõrgem.