Veekindlalt veekindel kangas

- Dec 03, 2019-

Niiskust läbilaskva veekindla kanga idee on vältida tugevate vihmapiiskade, udu ja lume sissetungimist ning inimkehast eralduv higi saab sujuvalt tühjaks. Lisaks suurepärase veekindla jõudluse saavutamisele pole kandjal tüütu tunne, nagu on tavaline. CF-i ühendatud GORE-TEX-kangas sobib väga hästi mägironimiseks ja mereüritusteks.

Toray's Entrant on PU vaiguga kaetud niiskust läbilaskev veekindel materjal, mis eemaldab kanga sisekihi pinnalt liigse niiskuse. Praegu ulatub Jaapani aastane toodang 1,3 miljoni meetrini. Toray teine pinnakatteta suure tihedusega hõõglamp "HZOFF" on polüestrist ülipeen denjee-õhk-keermestatud lõng. Selle struktuuril on kõrge niiskuse läbilaskvus.

Toray hiljuti välja töötatud EntrantG-II on kahekihiline erineva tihedusega PU-kärgkile. Selle niiskuse läbilaskvus on 8000 g / m2 / D ja vihmapiiskade suurus on vahemikus 100 kuni 500μ (vihmast vihmadeni).

Praegu on välja töötatud "Dermizax", mis on polüestrist kootud kangaga kaetud mittepoorsest PU-vaigust niiskuse läbilaskvusega 5500g / m2 / D. Lisaks võib poorne vaik panna kanga kõrgel temperatuuril niiskust eraldama ja hoiab soojendage madalal temperatuuril, säilitades samal ajal kanga mõõduka niiskuse.