Toode traditsioonilise tehnoloogia Fusion

- Apr 04, 2019-

Digital Jet Printing on süstemaatiline projekt, mis hõlmab tipptasemel tehnoloogiaid, nagu CAD-tehnoloogia, võrgukommunikatsioonitehnoloogia, täppistöötlemistehnoloogia ja peen keemiline tehnoloogia. Tegemist on infotehnoloogia integreerimisega traditsiooniliste tehnoloogiatega nagu masinad, tekstiil ja kemikaalid.

Kuna digitaalne jetprintimise tehnoloogia hõlmab suurt hulka arvutust ja juhtimist, võib öelda, et digitaalset reaktiivprintide printimise tehnoloogiat ei saa realiseerida ilma tänase kiire arvutiga. Praeguseks on digitaalse reaktiivprintimise tehnoloogia arendamine põhimõtteliselt sünkroonis arvutite töövõimega. Arvutitehnoloogia arengul ei ole siiski mingeid märke nõrgenemisest. Arvutitehnoloogia arenguga on oodata, et tulevane digitaalne joatrükitehnoloogia on samuti kiire. arendus. Samal ajal on düüsi tootmistehnoloogia kasulik ka integraallülituste, näiteks söövitamise ja täppiskomplektide, vastavatest tehnoloogiatest. Seda tõendab kaasaegsete kõrgsageduslike düüsidüüpide pidev tekkimine.

Elektrooniline paberivaba trükkimine võib tarbida kõrgetasemelisi tooteid, mida traditsioonilistes trükiprotsessides on raske tarbida. Mis puudutab looduslikke kangaid nagu puuvill, kuna looduslikud kiud on hüdrofiilsed ja digitaalseks printimiseks sobivad dispersioonvärvid on hüdrofoobsed, on neid raske eraldada, nii et looduslikud kangad ei saa otseselt digitaalset printimist peatada. Looduslike kangaste digitaalset trükkimist võib siiski teostada sildaja toimel. Sellegipoolest on paberil digitaalses trükiprotsessis endiselt puudusi. Samal ajal on paberivaba digitaalne printimine selleks, et värv värvi kleepida ja seejärel printida muster spetsiaalsele substraadile. Kui substraat on kangale kinnitatud, kuumutatakse see substraadi mustri ülekandmiseks. Trükitud ja kangale kinnitatud prinditud jäätmete saamiseks.