Kõige visuaalselt meelitav riietus

- Apr 09, 2019-

Bikiinid (bikiinid, mis on tõlgitud kui "bikiinid" Hongkongis) viitavad üldiselt ujumistrikoodile, mida naised ujumisel kannavad, st bikiinid, mida tuntakse ka kui "kolmepunkti ujumistrikoo".

Ujumisriided võivad olla rõivaste ajaloos kõige visuaalselt silmatorkavamad riided. Rihmad ja püksikud vöö taga on sama head kui aatomipomm. Alles 1950. aastatel aktsepteeriti seda rõivaste stiili, mis peegeldas inimese keha. Täna on see sünonüüm pehme ja loomuliku kehakõveraga.

Kui liitute grupiga naisi, kes ei julge bikinit kanda, siis tehke järgmist, et veenduda. Esiteks, ilmselt investeerige bikiinidesse, mis on tõesti hea ja nauditav. Teiseks, peaaegu iga naine ostab mõned bikiinipead ja põhjad, nii et eraldi müüdava kaubamärgi valimine on hea viis ujumistrikoo sobitamiseks, kuigi mõnikord on see natuke segane.

主图

主图

Pidage meeles, et kui teil ei ole paari pikka jalga ja sihvakas näitaja, ärge kandke poiss-stiilis poksijaid, see ei ole tegelikult hea. Enamik inimeste keha on veel ilusam ujumisriided püksid sirge või kühvel lõikab tagaküljel. Mis teeb inimesed end huvitavaks, on see, et mida rohkem nad varjavad tuharadelt, seda õhem on. Paljud naised kannavad vähem. Näiteks, mõned inimesed kannavad kõrgelt lõigatud bikineid ja on paremad kui need, kes on. Kaelarihma reguleerimine kipub tekitama võluva lõhenemise ja mõned täisrinnaga naised võivad valida ülemise terase toega, kuid mõju on liialdatud.

Värv on bikiinide valimisel kõige olulisem tegur. Ma leidsin ennast väga sobivaks lavendli ja türkiisiga puhkuse alguses, sest nahavärv on endiselt väga kahvatu; pärast parkimist peaksid soojad ja värvilised värvid olema kohapeal.