Mainstream komponent ujumisriided

- May 08, 2020-

Peavoolu osa ujumisriided

DuPont Lycra, nailon ja polüester on kõige sagedamini kasutatavad materjalid ujumisriided praegu, ja mis tahes spetsiaalseid materjale, nagu suunda ja žakaarmadratsitikkriide ei saa eraldada eespool kolme tüüpi elastseid materjale. Paljud uued ujumisriided lisatakse spetsiaalse töötlemisega, nagu anti-ultraviolett-, anti-kloori või vetthülgav töötlemine.


1. DuPont Lycra:

See on kunstlik elastne kiud, millel on parim elastsus. Seda saab pikendada 4-6 korda originaalpikkuses. See on suurepärane venitada ja sobib segamine erinevate kiududega. See võib suurendada eeliseid kardinad ja anti-kirtsutama. DuPont Lycra, mis sisaldab anti-kloori koostisosi, teeb supelrõivad on pikem kasutusiga kui tavaline ujumistrikoo.


2. Nailonkangast:

Kuigi tekstuur ei ole nii tahke kui Lycra kangast, elastsus ja pehmus on võrreldavad Lycra. Praegu kõige sagedamini kasutatav kangas ujumisriided, mis sobib keskmise hinnaga tooteid.


3. Polüester kangast:

See on ühesuunaline kahesuunaline, kahesuunaline venituskangas. Piiratud elastsuse tõttu kasutatakse seda enamasti ujumispükstes või naiste lõhenemisel, mis ei sobi pükskostüümidele. Kangad, mida saab osaliselt liimida või kohaldada madala ühikuhinna strateegia.