Ujumisriiete hooldus

- May 08, 2020-

Ujumisriiete hooldus:


Ujumisriided, nagu mood, vajavad hoolikat hooldust, et pikendada nende eluiga. Esimene oluline asi on hoolduse korrektne tundmine:


A. Merevee sool, basseinis olev kloor, kemikaalid ja õli hävitavad ujumistrikoo elastsuse. Päikesekaitsekreemi kasutamisel kandke suplusülikonda ja kandke seejärel päikesekreemi. Enne käivitamist niiske ujumistrikoo puhta veega puhtaks, et selle kahjustusi vähendada. Pärast ujumist loputage keha ja võtke ujumistrikoo ära.

B. Märg ujumisriideid ei tohi värvimuutuse ega lõhna vältimiseks kotti pikka aega panna. Seda tuleks pesta veega ja pesta kiiresti käsitsi, seejärel kuivatada rätikuga ja kuivatada varjutatud kohas, kus valgus ei ole otsene.

C. Ärge kasutage pesemiseks pesemiseks, dehüdratsiooniks ega päikese käes hoidmiseks ning ärge kasutage kuivati, et materjal kahjustada ja deformeeruda.

D. Pesupulber ja pleegituskreem kahjustavad ujumistrikoode elastsust ja neid tuleks vältida.

E. Vältige ujumistrikoo hõõrumist karedatele kividele, kuna see võib ujumistrikoo eluiga kahjustada.

F. Märkus: kuumaveeallikate või saunade juurde minemiseks kandke supluskostüüme. Väävelkomponendid ja kuum temperatuur kuumaveeallikates võivad hõlpsalt kahjustada ujumisriiete elastset korraldust ja lühendada ujumistrikoode eluiga.