Taaskasutatud plastikust spordivarustus annab tarbijatele keskkonnasõbraliku alternatiivi

- Feb 17, 2020-

20.02.17

Riigi parim spordirõivaste tootja Anta Sports Products Ltd on ümbertöödeldud plastpudelite abil välja valinud keskkonnasõbralike sporditoodete sarja. [Foto edastatud saidile chinadaily.com.cn]Riigi parim spordirõivaste tootja Anta Sports Products Ltd on ringlussevõetud plastpudelite abil vallandanud oma esimese keskkonnasõbralike sporditoodete sarja.

Pudeleid koguti ookeanist, et anda oma panus keskkonnakaitsealastesse jõupingutustesse ning rahuldada kasvavat ökoteadlike Hiina tarbijate arvu.

Esimene sporditoodete partii - A-ärkveloleku energia - on nüüd saadaval kõigis Anta kaubamärgiga kauplustes riigis.

Igas tootes kasutatakse ringlussevõetud polüestrit umbes 11 550-milliliitrisest plastpudelist. See seeria on selle aasta kolmandal hooajal ringlusse võtnud umbes 7,7 miljonit pudelit.

Selle keskkonnasõbraliku sarja peadisainer Cheng Qiong ütles, et võrreldes teiste rahvusvaheliste spordibrändide toodetud keskkonnasõbralike toodetega on ettevõttel õnnestunud oma kulusid vähendada 30–50 protsenti.

Taaskasutatava polüestri jälgitav tehnoloogia on võimaldanud jälgida tekstiili kangast valmistooteni, et tagada keskkonnakaitse kvaliteet.

Anta Grupi esimees Ding Shizhong ütles, et grupp on pühendunud keskkonnakaitse põhjuste panustamisele ettevõtte sotsiaalse vastutuse osana.

Järgnevatel aastatel jätkab ettevõte keskkonna arendamisel tehnoloogia arendamise edendamist ja tarbijate ühendamist, ütles ta.

20.02.17(2)

Riigi parim spordirõivaste tootja Anta Sports Products Ltd on ümbertöödeldud plastpudelite abil välja valinud keskkonnasõbralike sporditoodete sarja. [Foto edastatud saidile chinadaily.com.cn]