Püksid on lahtised, juhuslikud ja mugavad

- Apr 03, 2019-

Üldiselt võib lahti püksid, mida me varem kasutasime, kasutada natuke elastsena jooga püksidena. Kasutada võib kootud, puuvilla ja kanepit. Püksid on eelistatavalt tõmmatud pingutuspaelaga ja pikkust saab vastavalt vajadusele reguleerida.

Jooga liikumine on pehme ja amplituud on suhteliselt suur. Liiga lähedal riietele ei ole liikumisruum hea. Seetõttu on püksid peamiselt lahtised, juhuslikud ja mugavad. Lahtine, mugav kleit võimaldab kehal vabalt liikuda, vältides keha ja hingamise piiranguid, võimaldades teil lõõgastuda, hea enesetunde ja jooga kiiremini pääseda.

See on peamiselt valmistatud puuvillast või kanepist. Kuna puuvill või kanep on väga hingav ja higi neelav, on see väga pehme ja ei tee keha pingeliseks. Lisaks saate lisada puuvillakangale mõned Lycra koostisosad, et suurendada riiete elastsust.

Peen, helde ja puhas. Ärge kasutage liiga palju tarvikuid (eriti metallist), riideid või rihma, et kroom ei tekitaks tarbetuid kahjustusi. Peab jäsemetega vabalt venitama, kogu keha ei tunne end siduvana.

Püüdke valida värskendav, elegantne värv, parim värv, nii et teie nägemisnärvid lõõgastuksid, et saaksite kiiresti rahuneda. Ära lase värvidel hüpata liiga palju ja kurkuda, nii et värve, mida te rõõmustate, ei tohiks jooga harjutamise ajal kanda. Joogaõpetajad põhinevad kõige paremini valgel.