Mehaanilised omadused, soojustakistus, kulumiskindlus

- Apr 01, 2019-

PA-l on head terviklikud omadused, sealhulgas mehaanilised omadused, kuumakindlus, kulumiskindlus, keemiline vastupidavus ja isekindlad omadused, madal hõõrdetegur, teatud leegiaeglustus, kerge töötlemine, klaaskiust sobivad ja muud täiteained on täiustatud täiustatud parendusega, et parandada jõudlust ja laiendada rakenduste valikut.

PA on palju sorte, näiteks PA6, PA66, PAll, PAl2, PA46, PA610, PA612, PAl010 jne, samuti on viimastel aastatel välja kujunenud paljud uued aromaatsed nailonist PA6T ja spetsiaalsed nailonid. Nailon-6 plasttooteid võib valmistada, kasutades põhikatalüsaatorina naatriummetalli, naatriumhüdroksiidi ja teisi sarnaseid ning kokatalüsaatorina N-atsetüülkaprolaktaami, nii et δ-kaprolaktaami saab otseselt valmistada negatiivse ioonrõnga avamise polümerisatsiooniga. mudel, mida nimetatakse nailoni valamiseks. See meetod on mugav suurte plastosade valmistamiseks.

PA mehaanilised omadused, nagu tõmbetugevus ja survetugevus muutuvad koos temperatuuri ja niiskuse imendumisega, nii et vesi on PA plastifikaator. Pärast klaaskiudude lisamist saab selle tõmbetugevust ja survetugevust suurendada umbes 2 korda ja samuti paraneb temperatuuritakistus. Vastavalt sellele on PA-l väga suur kulumiskindlus, mistõttu seda saab kasutada ilma määrimiseta. Kui soovite spetsiaalset määrdeainet, võite PA-le lisada sulfide.