Lugege tootmise ja kohaldamise lühikese kiu võrgusilma lapiga

- Aug 14, 2020-

Lühike kiud aine nimetatakse ka cut-off kiudaineid. Kuna tema halb püsivus, kõrge multi-twist sõidavad suled ja madal tootmise tõhusust, seda kasutatakse harva tootmise võrgusilma lapiga, kuid parenduse tehnoloogia ja uue võrgusilma lapiga Arendamine ja kohaldamine masinad ja märkimisväärne kasv turunõudlus staapelkiud võrgusilma kangad, lühikesed kiud on hakanud kohaldada suurtes kogustes arendamiseks ja tootmiseks lõime kootud võrk kangad , mille hulgas looduslikud staapelkiud nagu puuvill on kõige laialdasemalt kasutatav.

1. Esimene asi, et ületada masstootmises staapelkiud võrgusilma lapiga on fikseeritud ketramine tehnoloogia, kus lõnga purustamine tugevus, tõmbetugevus, painutamine tugevus ja suhe sõidavad suled on kõige olulisemad punktid.

2. Lõnga eeltöötlemine enne võrklapiga kudumisprotsessi peaks parandama lõnga tugevust, vastama karvasusele ja suurendama kulumiskindlust.

3. Vähendada hõõrdumise koefitsient karvasus võrgusilma lapiga lõnga ja vähendada põlvkonna karvasus.

4. Rakendades erinevaid tolmu kogumise tehnoloogiaid, et vähendada tekkimist sõidavad lilled ja teisese reostuse iga link tootmisest staapelkiud võrgusilma lapiga.

Kokkuvõtteks mineviku kogemusi tootmisest staapelkiud võrgusilma kangad, on kolm ühist probleemi:

1. Tugevus: Klammerduskiud on madal tugevus, halb laiendatavus ja madal ühtlikkus. See on lihtne murda lõnga ajal kiire tootmise võrgusilma lapiga.

2. Flying kedratud: Kedratud lõng on kalduvus lennata kedratud tõttu hõõrdumise ajal alguses koolutamine ja tootmine võrgusilma, mis mitte ainult põhjustab lennata blokeerida nõela soon, kahjustada kudumisvardad, ja defektid pinnal võrgusilma.

3. Twist: staapelkiud lõngad on üldiselt suured keerdkäikude, koolutamine ja kudumine pinged on suured, ja see on üldiselt raske käsitseda lõnga purunemist.