Pitsikangas on jagatud 6 tüüpi

- Jun 17, 2020-

Pitskangas on jagatud 6 tüüpi


1. Elastne pitskangas (nailon, polüestermoniaak, nailonpuuvill jne)

2. Mitteveniv pitskangas (kogu nailon, polüester, nailon, polüester, puuvill jne)

3. Kiud kõrge elastsest žakaarpitsist

Kõrge elastsest kiust žakaarnahast pitsi põhikomponendid on valmistatud polüesterkiust ja spandexist. Sellel kangal on hea korrosioonikindlus ja kulumiskindlus, mis korvab žakaarpaela habras tekstiilstruktuuri, muutes kanga deformeerimise lihtsaks.

4. Võrgusilma žakaarpits

Võrgusilmaga žakaarpits on valmistatud polüesterkiust ja puuvillast, mis muudab pitsikanga kuju püstisemaks ilma kokkutõmbumiseta. Seda pitskangast on lihtne puhastada, korrosioonikindel ja üldine struktuur on suhteliselt stabiilne. See on ka mugavam.

5. Positsioneeritav pits

Positsioneeritava pitsi põhikomponent koosneb polüesterkiust ja puuvillast. Selle kangas on täpsema kujuga ja ei kahane. Seda on lihtne puhastada ja korrosioonikindel. Kuna mustrite positsioonid pitsil on suhteliselt fikseeritud, suurendab see lõikamise raskusi, kuid parandab ka rõivaste ilu.

6. Heegelda puuvillane pits

See pitskangas erineb teistest pitsidest. Selle käsitöö on kõik valmistatud heegelnõelast, nii et see loob õõnes ilu. Kanga koostis on peaaegu 100% puuvill, kuid see sisaldab ikkagi> 3% nailoni, mis tagab hea mugavuse, veeimavuse ja higistamise, hoides samal ajal tõhusalt kahanemist või deformeerumist.