Võrkkanga kudumine ja kraasimine

- Aug 14, 2020-

Võrkkangad jagunevad tavaliselt kaheks kudumismeetodiks, kudumiseks ja kraasimiseks. Nende hulgas on silmkoekangast kangad kõige kompaktsema ja stabiilsema struktuuriga. Üldiselt on lõimkootud silmkoekangastel järgmised omadused:

1. Võrkkangal on hea vastupidavus, pehmendus ja kaitse.

2. Lõimkootud silmkoekangal on suurepärane õhu läbilaskvus ja niiskuse läbilaskvus, moodustades hea mikrotsirkulatsiooni õhukihi.

3. Kerge tekstuur ja lihtne pesemine on veel üks võrkkanga särav koht.

4. Samal ajal on võrkkangal hea pehmuse ja kulumiskindluse omadused.

5. Silmkoelise võrgusilma võrgusilma mitmekesisus ja moekas stiil. Võrgusilmad on erineva kujuga, sealhulgas kolmnurkne võrkkangas, ruuduline võrkkangas, ristkülikukujuline võrkkangas, rombi- ja kuusnurkne võrkkangas, silindrikujuline ja ebaregulaarne võrkkangas jne. , ketilüli, laine ja muud mustriefektid.

6. Lõimkootud silmkoekangad võib jagada Rascheli võrkkangaks ja Telico võrkkangaks. Lõimest kootud elastne võrk on Rascheli lõimekudumismasina peamine toode, näiteks elastne kuusnurkne võrk, teemant-elastne võrk jne. Seda kasutatakse enamasti rõivastuses ja muudes tööstusharudes. Telico võrkkangad on tavaliselt sümmeetrilise võrgusilma struktuuriga või vasakult paremale sümmeetrilised, üles ja alla sümmeetrilised. Sellise võrgusilma kudumisel tehakse iga kahe kammi vahel sama niit ja sümmeetriline asetamine, millel on hea venitatavus. Ja elastne ning struktuur on suhteliselt lõtv, hea õhu läbilaskvus ja valguse läbilaskvus, mida kasutatakse tavaliselt sääsevõrkudes, kardinates, pitsides.

7. Lõimkootud silmkoekangal on kõigepealt piisavalt lünki, sellel on hea niiskuse juhtivus, õhu läbilaskvus ja temperatuuri reguleerimise funktsioonid ning teiseks on lai valik toorainetega kohanemisvõimalusi ja selle pinnaomadused on head, mõõtmete stabiilsus on kõrge ja purunemistugevus ühenduskohas on äärmiselt oluline. Seetõttu muutuvad turvarakenduste pideva arendamise teel lõimkootud silmkoekangad funktsionaalsete kangaste peamiseks jõuks.