Jacquardi satiin ühendab mugavus, modernsus ja kunstiline mõistus

- Apr 05, 2019-

Jacquard on lõime ja koe poolt põimitud tekstiilide reljeefne muster. Tekstiilid on mitut liiki ja jacquardi kangad on üks peamisi kategooriaid. Jacquard-kangaid saab jagada kodutekstiilmaterjalideks ja moekangadeks. Juba iidse Siiditee juures on Hiina siidist tuntud oma jacquardi kudumise poolest. Tikandid on vaid mingi kaunistus. Üldiselt on tikitud kangad tavapäraselt krüpteeritud kangad ja jacquard on suhteliselt kõrge kvaliteediga. Puuvillane lõnga nõudeid saab tõsta ja puuvillase lõnga kvaliteeti ei saa kujundada. Jacquard on ka See on jagatud tavaline jacquard ja twill jacquard.

Jacquardi kangad on väga mitmekülgsed, mitte ainult vabaaja pükside, spordirõivaste, ülikondade, vaid ka voodimaterjalide valmistamiseks. Kangad on mugavad ja populaarsed. „Stretch Satin” kangas on valmistatud polüestrist FDY Daguang 50D * DTY75D + Spandex 40D. See on valmistatud kudumismasinas satiinist. Kuna lõim on valmistatud suurest hõõgniidist, on kangas atraktiivne ja kerge ja õhuke. Paindlikkuse, paindlikkuse, mugavuse ja läige eelised on kangaste turul.

Polüester madala elastsusega lõnga kasutatakse toorainena ja kangastruktuur võtab vastu satiinist kiudude tekstuuri, mis on põimitud õhujoa kangastel. Kangas kuivatatakse, eelnevalt kokkutõmbub, pehmendatakse jne ning kangas on eriti hingav ja pehme. Sile, kanga laius on 150cm.

Nõudlus on suhteliselt tugev, kliendid näevad tellimuse suurenemist, kudumise tootmine ja müük õitseb, halli kanga turuhind on umbes 5,80 jüaani / meeter. Lisaks on väänatud satiin alati eelistanud rõivaste tootjad, mida kasutatakse peamiselt vabaaja püksidena, spordirõivastena ja voodimaterjalidena, toode on nii värvitud kui ka trükitud. Valge toorikute turuhind on umbes 4,40 jüaani / meeter.

Jacquardi satiin on uus kangas, mis ühendab mugavust, kaasaegsust ja kunstilist mõtet. See meelitab kaupmehi oma atraktiivse võlu ja selle müük on ka üsna hea.