Parandada aluspesu elastsust ja täiustada sobivust

- Apr 10, 2019-

Meeste aluspesu on meestele mõeldud sukkpüksid. Hiina mehed hakkasid kandma aluspesu Zhou dünastiast. Kuigi see on välja töötatud tuhandeid aastaid, on konservatiivses ajastul selline absoluutne privaatsus arenenud väga aeglaselt. Praeguseks ajaks on paljud mehed alles "põhiülesandeks" "häbi". Hobune, mida tuntakse ka aluspesuna, kaitseb meeste suguelundeid.

Puhas puuvillane kangas: puuvilla aluspesu omab tugevat niiskuse neeldumist, kuid nõrk niiskust (ei ole kerge kuivada). Nahk on pikka aega avatud niiske riietusele, mis on kalduvus punetus, sügelus, röga või nahaärritus ja dermatiit. Seega, kui soovite kanda puuvillast aluspesu, siis peate tagama aluspesu kuivuse, mehed, kes kalduvad higistama, ja mehed, kes sõidavad sageli, ei sobi ülemäärase puuvillasisaldusega aluspesu kandmiseks. Samal ajal on puuvilla elastsus nõrk ja puuvillase aluspesu sobib oluliselt (ebakorrektne kandmine võib kergesti mõjutada noorukite suguelundite normaalset arengut), mistõttu tuleks lisada puuvilla aluspesu koos 5 ~ 10% spandexiga (top spandex nagu DuPont) Kuna abimaterjal, "Leica", suurendab aluspesu elastsust ja suurendab selle sobivust. Davidarchy meeste aluspesueksperdid soovitavad, et naha tundlikud ja higisteta tarbijad valiksid spandexiga kammitud puuvillase pesu.

主图

1. Mugavus on ostmisel alati esimene asi.

2. Aluspüksid peaksid suutma higi imada.

3. Selle omadused on vastupidavad ja pestavad.

4. Riide elastsus on hea.

5. Eesmise faili kärpimine on kolmemõõtmeline.

6. Vastake oma isikupära või eelistustele.

Meeste aluspesu peaks kõigepealt olema kergem, mitte liiga tihe ja olema puhas. Kui ta kannab tihti pisikesi, peaks ta valima jala, nii et tagant ei oleks jälgi. Kui ta kannab tihti pükse, siis valige kolmnurk, et see suvel väga kuumaks ei saaks. Suuruse probleem, mehe väikseim arv on S, keskkond on M, suur on L ja täiskasvanu on üldiselt M ja L. Ma pean valima vastavalt talje ümbermõõdule. Kui ma tunnen, et L-number on kaks või viis jalga, tuleb valida XL ja suurim XXL on XXXL. Püüa valida pükside parim värv, mida ta sageli kannab, et vältida