Parandage printimise kiirust ja värvi erksust

- Apr 01, 2019-

Fluorestsentsprotsessis valmistatud erinevad luminestsentsproduktid on täielikult kasutatavad tarbekaupades nagu rõivad, kingad ja mütsid, kirjatarbed, kellad, lülitid, märgid, püügivahendid, käsitöö ja sporditarbed. Ja hoonete sisekujunduses, transpordivahendites, sõjalistes rajatistes, tulekahju hädaolukordades, nagu näiteks impordi- ja ekspordimärgid, põgenemine, elupäästva marsruudi indikaatorite süsteem, on hea roll.

Fluorestseeruv trükkimine on üks traditsioonilistest tekstiiltrüki meetoditest. Fluorestsentsvärvide trükkimise edasiseks edendamiseks peaksime tegema ka järgmisi aspekte: (1) fluorestseeruvate katete toonimisvõime parandamiseks on fluorestseeruvate katete praegune kasutamine suurem, mille tulemuseks on sügavam trükitud mustrid. On raske avada; 2 jätkavad kromatograafiliste kromatogrammide väljatöötamist; 3 vaja parandada fluorestsentsi, lahendada Baolani, rohelise ja Qinglian'i madala fluorestsentsi probleem; 4 Arendage fluorestseeruvate katete jaoks liimi ja paksendajaid, et parandada trükkimist Kraadi ja värvi erksus.

Siiditrükimasinad erinevad tavalistest trükimasinatest ja digitaalsetest trükimasinatest. Samal ajal, kuna trükkimist kasutatakse tehase tootmises, on tootmismaht suur ja spetsifikatsioonid on standarditud, nii et tööviljakuse parandamise vahendina toodetakse sõeltrükk.