Kuidas pesta ja säilitada joogariideid?

- Oct 23, 2019-

1, äsja ostetud joogariideid tuleb pärast õhu käes kuivamist õrnalt veega hõljuva värviga pesta, vesi võib olla nii, et esimest korda ei pea pesupesemisvahendit kasutama, riietel on fikseeritud aine, vesi võib värvimist tugevdada, nii et fikseeritud esindaja stabiilsem.


2, pöörake eriti tähelepanu sellele, et pesemata joogariideid ei kantaks otse üld- või kõrge temperatuuriga joogasse, palju higi, see lagundab riideid fikseerivat ainet, mille tagajärjel kaovad värvilised riided, ja jooga harjutamisel avanevad poorid kergesti riiete värvi sissetung nahale.


3. Igapäevaseks puhastamiseks on parim käte pesemine külmas vees. Kõrgeim veetemperatuur pole rohkem kui 30 ℃. Pesumasina kasutamisel pange see pesukotti ja keerake tagurpidi. Soovitatav on õrn pesemine.


4, kindlasti eraldage sügav kerge pesemine; Leota 1-2 minutit, ära leota pikka aega; Kasutage kõige paremini värvi- või aluspesupesuvahendit, ärge pange kuuma ja niiskesse kohta, ärge kuivatage ja kuumutage, ärge lisage pleegitusvett, fliisanti ega sisalda pleegitusvahendit ja pehmendajat; Pange see pärast puhastamist võimalikult kiiresti tasaseks ja kuivatage.


5, jooga on väga professionaalne ja tippkvaliteediga riidekangas, mida kallim jooga riidekangas, seda enam ei kasutata liigset fikseeritud ainet (näiteks formaldehüüdi), nii et pestes tuleb see natuke maha hõõruda (eriti esmakordselt pesemine või erksad värvid on selgem), kui õhkkuivatatud riidevärv, näiteks uus, koorimata, on see normaalne.