Millised on tavalised spordirõivaste kangad

- Jul 04, 2020-

1. Puhas puuvillane riie


Puuvillase riide spordirõivad on väga hea niiskuse imendumise ja hingavusega, kuid 100% puuvillast spordirõivaid on lihtne kortsutada, eesriie pole nii hea, kangas on pehme ja väga mugav kanda.


2. Kootud puuvill


Kootud puuvill on ka spordiriiete tavaline kangas. See on väga kerge, õhuke, hingav, elastne ja mugav kanda. Peamine hind on ka odav. See on kangas, mille paljud spordirõivad valivad.


3. Nano kangas:


Nano-kangad on viimastel aastatel populaarseks saanud. Need on väga kulumiskindlad ja kulumiskindlad. Kangal on hea hingavus ja tuulekindlus. Need on kerged, õhukesed ja neid on väga lihtne kanda.
4. Võrkkangas:


Suvel valivad paljud spordirõivad võrkkangast. See kangas võib aidata meie kehal kiiremini taastuda pärast stressi. Selle võrgusilma struktuur võib anda inimestele kindlates piirkondades tugevama tugiefekti ja vähendada inimese lihaste väsimust. Ja tursetunne.


5. Kiiresti kuivav kangas


Uued kangad, mis on viimastel aastatel eriti populaarsed olnud. Sellest kangast riideid on väga mugav? Te ei saa&# 39 tunda treeningu ajal higist põhjustatud ebamugavusi. Selline kangas võib teie kehal tekkiva higi kiiremini riiete pinnale voolata. Naha pinnal oleva liigse higi kanga väliskihti eksportimiseks võib kasutada spetsiaalset kudumismeetodit.