Kuidas valida õigeid joogariideid

- Nov 22, 2019-

1. Vajadus kanda professionaalset joogat.


Joogat harjutades võimaldab lahtine, mugav, painduv kleit kehal vabalt liikuda, vältides kehal ja hingamisel piiranguid, võimaldades kehal ja vaimul lõdvestuda, end hästi tunda ning kiiremini joogasse astudes.


Võib-olla on ka teie kodused riided väga mugavad, kuid professionaalse joogariietuse dekoltee ja alaserva asend kavandatakse nii, et see ei tekitaks tilgutamist ega valgustusvastast mõju treeningu ajal. Kujutage ette, kui meie magu puutub kokku, kui oleme "maas". Mida? Ja professionaalsetel joogariietel on rinnapadja kujundus, joogat harjutades ei soovitata rinnahoidjat kanda, eriti terasrõngaga, oleme öelnud, et rind on avatud, kui rind on tihe, siis see pole eriti hästi avatud, mõni kõhuli Toiming pigistab ka rinda, mis on tervisele väga halb.


Pehme ja elastne professionaalne joogariietus on keha liigutustega kõverdatud ja laineline ning elastsus on mõõdukas, mis näitab teie elegantset temperamenti. Riietus on kultuuri manifestatsioon, see on stiili väljendus, see muudab jooga sisemise kvaliteedi liikumise ja staatilise vaheliseks.

2. Kuidas valida joogariideid.


Täna turul olevad rõivad on üha mitmekesisemad. Tekstuur, stiil, stiil, värv ja stiil on erinevad. Lemmikriietust saab igaüks valida vastavalt oma eelistustele, kuid jooga on omamoodi treeningrežiim, mis integreerib õrnuse, venituse ja keskendumise, seega joogariietuses. Valiku tegemisel on soovitatav lähtuda järgmistest punktidest:

tekstuur

Tekstuurilt võib põhikangana kasutada puuvilla või kanepit, kuna puuvill või kanep on väga hästi hingav, higi absorbeeriv ja pehme ning ei muuda keha pinget. Riiete elastsuse suurendamiseks võite puuvillase kanga jaoks lisada ka mõned Lycra koostisosad. Samuti on piimas siidikangas, mis on mugav, hingav ja tekstuuriga.


Võrreldes suvise praktikaga on puuvillase jooga riided higised ja niisked ning ebamugavust pole kerge kuivatada. Viimastel aastatel on joogariided nailonriidest üsna populaarsed, vormivad, kiiresti kuivavad, keha vastu võtvad ja elastsed. Teine valik.