Kuidas valida sügiseste jalgrattasõiduriiete kangast?

- Oct 22, 2019-

Kui tuju on halb, siis valin tuulutamise välja, sest ainult loodus kuulab vaikselt teie nuttu, lahendab teie kurbuse!


Õnnelike reiside korral valin ma sõidu, lasen sügisel tuulel üle näo, eemaldan kurbuse ... Sel ajal tahaksin selga panna ratsutamisriided, lasta higil voolata läbi mugava riide, aeglaselt voolav. ..


Oodake, kuni sügisene tuule pühkimine lahkub, laske kõigil jalgrattaga sõita, tunnetage sügistuule puudutust, nautige õrna loodust!


Kas olete uueks sügiseseks ratsutamisriietuseks valmis? Rattasõiduriiete kandmise roll ja jalgrattasõiduks kanga valik. Suvel ja sügisel pikkade varrukatega jalgrattarõivaste kandmine võib päike paistmist ära hoida ja hoida mingil määral külma eest väljas. Talvel kandke jalgrattasõidu kombineeritud riideid, millel on tuulekaitse, ventilatsiooni ja kuumuse säilitamise roll. Võistlus on intensiivne kiiruse, vastupidavuse ja osavuse võistlus, aga ka kõrgtehnoloogiaga rattasõiduvõistlus. Funktsionaalsete kangaste valimine ja arendamine on disaini võti.


Professionaalsest küljest võib jalgratturirõivad jagada kolme kategooriasse: jalgrattasõidu aluspesu, maanteesõidu rõivad ja jalgrattaspordi jope. Tüübist võib jagada: meeste jalgrattasõiduriided, naiste jalgrattasõiduriided ja jalgrattasõidutarvikud. Jalgrattasõidutarvikud võib jagada ka jalgrattasõidukindadeks, jalgrattahülssideks, jalgrattamütsideks, jalgrattasjalatsiteks ja jalgrattasõiduks kasutatavaks tuuletõkkeks. Kuna ratsutamispesu kantakse keha kõrval, on kangastele mugav seksinõue väga kõrge. Kui ilm on külm, vali tavaliselt soe, hingav, hea soojusisolatsiooniga polüesterkangas; Näiteks kasutavad professionaalsed vigmi-rattasõiduriided kalli itaalia rattasõidukit. Peamised omadused on rõhuasetus kaitsele, sobivusele ja mugavusele, lisatud on mõned detailid.Kui ilm on külm, peaks jalgrattasõidu jope valima hea higistamise, õhu läbilaskvuse ja soojapidavusega kanga ning valima tavaliselt tagumise fliiskanga. Elastne lükrakangas kleepub tihedalt naha külge, vähendades jalgade ja jalgrattasõidupükste vahelist hõõrdumist ja hoides ära reie sisemise kulumise. Kuna maanteesõit on ohtlikum, on öistel ratsarõivastel helkurid, helkurmaterjalid, peegeldatavad sõnad pole mitte ainult kaunistuseks, vaid ka jalgrattasõidu varustuseks hädavajalik "öise nägemise tuvastamise" kujundus!