Kuidas valida spordikangaid vastavalt liikumise intensiivsusele

- Oct 24, 2019-

1, soovitatav on väike sport, puuvilla kvaliteet; Puhas puuvillane riie, kõik teavad, et puhas puuvillane kangas on nahasõbralik ja hingav, kuid pärast higistamist pole seda sageli lihtne aurutada ning see jääb keha külge kinni, samuti on seda kerge deformeerida, nii et väikeste spordialade jaoks on väike kuni soovitada seda kangast, seda kangast spordiriideid on väga mugav kanda, kõrge intensiivsusega treenimine pole soovitatav.


2. Üldises spordis on soovitatav kasutada puhast polüesterkangast; Sellise kanga vastuvõtmine on nüüd enamiku riidekangas, ehkki selline kangas, mis pole puhas puuvillane kangas, nii kergesti vett imav, kuid nüüd, kui palju riideid need võrgu kihti lisab, mõjutab ka niiskust, isegi pärast liikumine higistab palju, samuti võib saavutada niiskuse imendumise higistamise efekti ja mitte nii kleepuv kui puhas puuvillane riie.


3. Suuremahuliste spordikohtumiste korral on soovitatav kasutada segatud kangaid, mis on rikas spandexiga. Seda spandeksirikast kangast kasutatakse enamikus suurtes sportlikes rõivastes, mis on hingavad ja elastsed.