Kuidas valida joogakleiti

- Jul 19, 2019-

1. Kõigepealt peate mõistma joogariiete materjali: joogariided kuuluvad keha lähedal asuvatesse riietesse ja joogaharjutus jätab treeningu ajal palju higi. Seetõttu on joogariiete materjal väga oluline. Riided on tavaliselt valmistatud keemilistest kiudmaterjalidest. Mõnda kemikaali on higistamisel kerge naha sisse avada, mis mõjutab keha tervist. Kvaliteetsed joogariided on tavaliselt valmistatud puhtast looduslikust kiust, näiteks bambuskiust ja puhtast. Puuvill, milles materjalina kasutatakse bambuskiudu, pole mitte ainult pehme ja hingav, vaid ka tugeva niiskuse imendumise ja tugeva antibakteriaalse võimega. See on kõige sobivam materjal joogariiete valmistamiseks.


2. Seejärel vaadake joogariietuse stiilikujundust: Võrreldes teiste spordialadega on joogat iseloomustatud õrna rütmiga, kuid amplituud on suhteliselt suur, seega ei tohi professionaalsed joogariided olla üldises kujunduses liiga kitsad, tagades sellega, et toimingul on parem venitatavus, praegused teaduslikumad joogariided valivad üldiselt ülemise ja alumise lõdva kujunduse, ülaosa on konstrueeritud paremini, nii et seda ei ole kerge deformeerida, varruka dekoltee on veidi lahti ja sobib looduslikuks avamiseks; Lahtisi, juhuslikke bloomereid kasutatakse peamiselt selleks, et tagada, et nad pole ühegi liigutuse ajal seotud, eriti mõne paindliku liikumisega.


3, ei saa eirata joogariietuse lõplikke detaile: lisaks kahele ülalnimetatud punktile on ka mõned väikesed detailid, millele peame tähelepanu pöörama: näiteks hooajaliste temperatuurimuutuste korral on ka topside valik erinev: ilm on külm Kui peaksime valima pikkade varrukatega topsid, siis saate kuuma ilma korral valida viiepunktilise varruka ülaosa. Lisaks on jooga liikumise jaoks soovitatav valida hele ja puhas värv. Lisaks soovitab iga algaja parimat. Valmista ette kaks komplekti joogariideid, mida on igal ajal lihtne vahetada.