Kui palju Keskmine Ameerika pere maksab maksud

- May 27, 2019-

TB22E5

Kaubanduse sõda, kui kahe riigi kehtestada tariifid, Ameerika tarbijad kannavad lõpliku kulu. Kui palju see maksab? 20, võttes tossud, nagu näiteks BBC Hiina aruandes analüüsitakse tariifi sõda Ameerika tarbijad mõju.


[viitavad]


President Donald trump hoiatas tariifide veelgi laiendada, pärast seda, kui ta tõstis tariifide Hiinast pärit impordi suhtes 10 protsenti 25 protsenti. Jalatsite turustajad ja jaemüüjad of America, kaubandus-grupp on Ameerika Ühendriigid, esindaja hinnangul tossud kõrge tariifi firma maksaks $206 asemel $150. Muud kinga hinnad tõusevad samamoodi.


Keskmine USA pere on arvestatav kohustus.


Kui suur on koormus? Siin on, kui palju extra on USA perekond kulutab kingad.


Kui elate Ameerika Ühendriikides ja pead ostma uue paari kingi lapsele, Ameerika kinga ja sokk müüjad Assotsiatsiooni hinnangul läheb uued kingad hind $10 kuni $15.


Kui teie tütar ostab uue paari kingi sinine pall, hind läheb $130 kuni $179.


Teie abikaasal võiks ka öelda, et ta tahab osta uued saapad sünnipäevaks. Enne tolli, see oli $190, kuid siis läks kuni $249.


[lisakulusid tarbijatele]


Ja ärge unustage, kui USA laiendab oma tariife Hiinast pärit impordi suhtes, mõjutab see palju rohkem kui lihtsalt kingad. Kodumasinad, veiseliha, külmutatud puu- ja köögivilja kõik mõjutab.


Chicago ülikoolis tehtud uuring, pesumasin ja kuivati Keskmine hind kasvas 12% pärast Ameerika tarbijad slapped tariifide teineteisele. Ameerika tarbijad selles voorus Hiina-Ameerika kaubanduse hõõrdumise hind tõenäoliselt tõuseb veelgi.


American Apparel & jalatsitootjate ühendusega hinnangul, et neljaliikmelisele perele võiks kulutada umbes $500 aastas rohkem riided, kingad ja nendega seotud toodete, kui USA ja Hiina kaubanduse lahkhelisid escalates.


Kõrgemad hinnad tulenevad täiendavad tariifid, mida USA firmad maksavad USA valitsus kui Hiinast importida ja mõned ettevõtted otsustavad neid lisakulusid tarbijatele edasi.


Kaubanduse partnerluse maailmas, konsultatsioonifirma, uuringu hinnangul ka, et kaubanduse pingeid USA ja Hiina vahel lisada $2300 aasta keskmine leibkondade sissetulekust.


["raske" mõju USA jaemüük]


President trump on tihti öelnud, et ettevõtted saavad vältida tariife muuta oma tooteid Ameerika Ühendriikides või viis tootmise riigid nagu Vietnam ja Indoneesia, mis on mõjutatud tariifid.


Rick Helfenbein, tegevjuht Ameerika rõivad ja jalatsid Association, usub, et ei ole lihtne. Mõned ettevõtted tootmised need kohtades, kuid tehnoloogia, vajalikud jne, nii lihtsalt ei toimu.


Ta näitas, et 72 protsenti kingad, tarvikud 84% ja 41% Ameerika Ühendriikides müüdavad riided toodetakse Hiinas. Ta ütles, et USA turul on väga sõltuv Hiina, kuna ei leia kusagil mujal oma kaupu importida. Ta kirjeldas USA kui "kinni." Ta ütles tariifide "on väga oluline mõju" USA jaemüük.


Andy Polk, Ameerika jalatsite müüjad assotsiatsiooni pressiesindaja ütles BBC, et kodumaiste tehaste tee kingad, mida saab importida Hiinast, ja isegi kui nad tegid, Ameerika valmistatud kingad oleks kallim kui import Hiinast.


Ameerika valmistatud matkasaapad saate jaemüügi eest nii palju kui $300, ütles ta, ja jooksvate kingad võib maksta $150 või rohkem.


Pollack kritiseeris ka trump on tariifsed meetmed, mis vähendavad ettevõtete raha kulutada tootearendust. "Enamik ettevõtteid juba teinud eelarve kuud tagasi ja tehaseid Hiinas teevad nüüd talvel tooted, nii oleme juba alustanud eelarve koostamise 2020 talveks."


"Kui ettevõtted on kulutada oma suurimate turgude toa, nad kulutavad vähem edasi toote innovatsioon, disain ja tehnoloogia."