Kuidas tüdrukud ujumisriideid valivad?

- Jul 24, 2019-

1, kangas: vali paindlik ujumistrikoo.

Kui ujumistrikoo kangas on valmistatud täielikult elastsest kangast, saab ujumistrikoo kehale kanda keha liikudes. Pöörake erilist tähelepanu kangale, te ei saa valida kunsttoodete tootmist, kangas on halb, elastsus on halb ja tunne, et pärast vett on ujumistrikoo juurde naasmine väga halb. Kvaliteetsed ujumistrikood, näiteks profisportlaste kantavad ujumistrikood, peavad olema elastsed ja vähese veeimavusega, vähendades ujumiskindlust ja ujumistrikoo raskust.


2, töötlus: vali peene tööga ujumistrikoo.

Ujumisriided on sportlik ja praktiline rõivas, millel on tugev veniv efekt. Parem on mitte valida splaissimisstiili. Kui treeningute maht on suur, on splaissimiskohta lihtne avada ning hästi tehtud ujumistrikot on väga mugav kanda ning see sobib kehaga väga hästi.


3, värv: valige nahavärvi lähedal olev ujumistrikoo.

Valige ujumistrikoo, et näha, kas värv sobib. Ujumistrikoo värv on kõige silmatorkavam ja üldist ilu on kohandatud. Kogu keha värv on väga harmooniline. Üldiselt sobivad must ja valge mis tahes nahatooniks, must on väga praktiline, võib katta kehapuuduse, pruun nahk tuleks sobitada sooja värviga, roosa värvi valge nahk, hea segu võib näidata kordumatut elujõudu ja elujõudu.


4, muster: vastavalt kehatüübile valida ujumistrikoo.

Natuke rasvane ilu, tavaline ujumistrikoo on parem valik. Kui olete sale ja ilus naine, kaaluge ujumistrikooga, mille muster näeb välja koledam. Need, kes on täidlased, peavad valima lihtsa stiiliga ujumistrikoo. Neile, kes on täidlased, proovige vältida liiga heledate värvidega ujumistrikoo kandmist. Väike lillemuster näeb õhuke välja.