Hea pesemistakistus, mittetoksiline ja lõhnatu

- Apr 08, 2019-

Tulekindlad kangad on tooted, mida on PROBANi tootmistehnoloogia abil puhastatud, et tõhusalt ära hoida leegi levikut ja kaitsta kanga algseid omadusi.

Pärast leegiaeglustava kanga viimistlemist lõpetab tulekindel kangas PROBANi tootmistehnoloogia abil. Valmistoode võib tõhusalt ära hoida leegi levikut ja kaitsta kanga algset jõudlust. Kangas on Ühendkuningriigis testitud, et see vastaks EL EN470 keevitusvormide ja Euroopa Liidu, Ameerika Ühendriikide ja Ühendkuningriigi esimese klassi toodete nõuetele.

Kangal on hea pesemiskindlus, mitte mürgine ja lõhnatu, ohutu ja usaldusväärne inimkehale, hingav ja niiskust läbilaskev, pehme puudutusega ja mugav kanda. See sobib tulekindlate kaitserõivaste tootmiseks metallurgias, masinates, metsanduses, tuletõrje- ja muudes tööstusharudes. Seda saab kasutada ka hotelli, restorani ja karaoke teatrite dekoratiivkangaste jaoks. Xinxiang Xinxing Special Fabric Co, Ltd on spetsialiseerunud ettevõte tegeleb teadus-ja arendustegevuse ja tootmise eriline funktsionaalne kaitseriietus kangad varem Hiinas. Juhtivad tooted on erinevad tulekindlad kangad, tulekindlad kangad, tulekindlad kangad, antistaatilised, happe- ja leeliskindlad, kiirguskindlad, õli- ja veekindlad, UV-resistentsed, veekindlad ja niiskuskindlad ning multifunktsionaalsed komposiitkangad.

Toormaterjali leegiaeglustaja, peamiselt aramiidi leegiaeglusti sisaldav kangas, nitriilvillane leegiaeglustaja

Seda tüüpi kangast valmistatakse viilude valmistamisel fosfori leegiaeglustit.