Nägus ja mugav kanda

- Apr 10, 2019-

Ujumiskärud näevad välja nagu tavalised lühikesed püksid, kuid veekindel tasku, mis võimaldab ujujatel oma telefoni, rahakotid ja muud väärisesemed ohutult panna. Ujuja asetab selle elemendi lihtsalt sellesse 8 cm suurusse tasku ja lukustab seejärel lukustuse, et blokeerida ujumise ajal vett. Tasku kinnitatakse ujumismassi sisemuse külge kinnitusvahendiga, mis on kindlalt klammerdatud supelrõivaste kangaga.

Veekindel ujumiskäru on ujumiskamber, mis ei tungi vette. Võrreldes traditsioonilise ujumiskäruga on eelised järgmised:

1, keskkond ja veereostus on tõsised, vees on palju baktereid ja viiruseid, basseini kehavedelikku, traditsiooniliste ujumiskärude kasutamist, ujumist, kriisi, eriti naisi. Kui ujumispüksid kujutavad endast veereostuse sissetungi, võib see ohustada inimkeha tervist. Kuigi inimjäsemeid saab puhastada, on eriosad raskemini puhastatavad;

2, inimeste elutingimused on head, vees on rohkem ujumisvõimalusi ning pöörata tähelepanu ka tervisele, veekindel on vajalik;

主图

主图

3, veekindlad ujumiskärud on ilusad, mugavad ja täielikult isoleerivad igasuguse reostuse, bakterid, viirused vees;

4. Kõigil meessoost kaasmaalastel on pärast ujumist väljas ujumine. Nad lähevad sinna, et leida varjatud koht märgade ujumisriiete muutmiseks. Seda ujumisriietust saab paigutada otse aluspesu, mida tavaliselt kannate. Kuna sa ei märka, ei ole teie aluspesu märg. Kui te võtate pärast kaldale sõitmist oma ujumisrõivad, võite panna oma püksid ja minna koju. Sa ei leia peidetud kohti, et muuta niiske ujumistruule. Samal ajal saate ka isoleerida kogu reostuse ja bakterid vees. Kaitsta oma tervist.

5, disain on veekindel tasku, kui ujumine, saate lukustada rahakott, mobiiltelefon ja muud rasked esemed autos, kuid kus on auto võti? Selle veekindla tasku abil saate selle lahendada.