Spordirõivaste kangad

- Dec 03, 2019-

Värskendav spordikangas

Higi absorbeerivate, kiiresti kuivavate või niiskust imavate omadustega spordirõivaid võib nimetada värskendavateks rõivasteks, mis pakuvad võistlejatele mugavat tunnet ja loovad spordiväljakul suurepäraseid tulemusi.

Sellise rõivadisaini kontseptsioon pärineb puude kapillaarnähtusest. Näiteks mitmekihiline polüestrist silmkoekangas Fieldsensor, mille sisemine kiht on paksust denjeersest polüesterlõngast, mis on nahaga otseses kontaktis, ja välimine kiht on hüdrofoobne peene denjega polüesterlõng. Tihe pinnakonstruktsioon võib higistamist kiirendada. Cubesensori ja Coolmagici kootud kangad, Aerosensori kahepoolsed lõimekootud kangad, mis põhinevad sarnastel kontseptsioonidel, arendavad diferentseeritumaid funktsioone.

Technorama laboris on tegeliku töö ajal kinnitatud, et Fieldsensori kanga sisekihi hügroskoopsus on jooksmise ajal madalam kui tavalistel T / C kangastel. Päikesevalgust peegeldava / ultraviolettkindla kanga uurimine ja arendamine "Aloft" on kest / südamik konjugeeritud polüesterkiudlõngast, südamik on selle füüsikaliste omaduste parandamiseks täidetud spetsiaalsete keraamiliste osakestega. Estri kiud võrdluseks.