Jooga vajavad riided ei tohi olla liiga pingul

- Apr 03, 2019-

Jooga riided on jooga riided. Üldiselt jagatakse jooga riideid pikkade varrukatega, keskmise ja pika varrukatega, lühikeste varrukatega, vestidega ja tropidega. Pükside puhul on enamasti sirged ja sarved.

Saate neid vastavalt oma stiilile sobitada. Tervikuna peavad nad katma oma naba ja hoidma dantiaasi.

Jooga rõivad on kõige tähtsam jooga praktiseerivale MM-ile. See ei pruugi olla kleitide Zen-stiilis kleit. See on vaimsus ja see on Zeni mugavus ja tundlikkus. Seega, kui ostate tippu, kui te pöörate rohkem tähelepanu mõnele väikesele detailile, mitte ainult ei vasta Zenile, vaid lisate ka oma ilu temperamenti. Nagu me kõik teame, on jooga suur mõju tervisele ja kaalulangusele, meelitades järjest rohkem inimesi.

Kuid lisaks jooga põhiteooria tundmisele peaks jooga pühendumise eeldusel loomulikult olema ka mugav joogavarustus. Hea jooga riietus on väga kerge ja tegevuse tegemisel ei ole peaaegu mingeid takistusi, nii et saate teha igasuguseid tegevusi.

Joogapõivaste valik, jõusaalis on palju treenereid, kes soovitavad kõrgekvaliteedilist importi. Mõnes mõttes on kõrgekvaliteedilised jooga riided paremad kui muud rahvusvahelised kaubamärgid, kuid nende maksumus ei ole tavaliste tarbijate jaoks nii hea kui keskmine.

Joogirõivaste valik Algajatele, riietele on kõige elementaarsem varustus, sageli näeme, et jooga liikumine on suhteliselt pehme ja amplituud on suhteliselt suur, nii et jooga praktika riided ei tohi olla liiga pingul. Liiga lähedal riided, liikumine ei ole hea, jooga riided, mida me näeme, on põhimõtteliselt pingelised ja lahtised, topid on üldiselt suhteliselt pingelised, kuid püksid on kindlasti lahtised, see on tegevuse lihtsustamiseks. . Niikaua kui ülemine on oma temperamenti kandev, on püksid enamasti lahtised ja juhuslikud.