Märgid annavad kangale uue stiili

- Apr 02, 2019-

Lihvimine on tekstiilitööstuse protsess. See on riide hõõrdumine läbi lihvimismasina ja korundi naha, nii et kanga pinnal on lühike kohev kiht, mis säilitab originaalsed omadused ja annab kangale uue stiili. See on soe ja pehme, paks ja pehme, tekstuuririkas, tuhmumisomadustega ja selle värv on pikaajaline. See sobib talveks soojustoodetele ja isiklikuks kasutamiseks mõeldud toodetele.

Lihvimistoode kuulub funktsionaalse toote hulka, mis on trükkimise ja värvimise viimistlus. Matt on pehme, soe ja mugav talvel ning hind on suhteliselt kõrge. Kuna juuksed on head, peab see olema aktiivne printimine.

Pärast seda, kui üldkangast on eelnevalt töödeldud (desizing, pesemine, pleegitamine, merseriseerimine jne), on kanga pind väga sile ja sile. Liivimine hõõrutakse riidepinnale liivaga mähitud rulliga, mis hõõrutakse riide pinnale. Toodetakse kohev kiht. On olemas mitmesuguseid lihvimisviise, nagu tavaline lihvimine, vee lihvimine, süsinikvesi harjased jne, lihvimine ja lihvimine, nagu kõik polüestri puuvill, kašmiir, puuvill jms, terase okkad nagu Laikara raami samet, lõime ja koel on kootud mitmesuguseid lihvimisriide.

"Mao" on jahvatatud liivaga. Kogu protsess on järgmine: kõigepealt juukse tõstmise vahend immutamine, kuivati kuivatamine ja seejärel lihvimise lõpetamine spetsiaalse lihvimismasinaga. Lihvimismasin on parem Itaalias ja Saksamaal ning lihvimismasinal on riide järgi kuus liivrullit. Erinevate kottide liivade tüübid ja seejärel suure kiirusega liiva rullil olev riie annavad teatud pinget aeglaselt, pärast kuue liiva rullide hõõrdumist riide pinnal on kanga pind paks. Fluffy.

Liivitud kangas on kogu puuvillasest riidest hõõrdumisvahend läbi lihvimismasina ja korundi naha, mis on omamoodi sort, mis muutub ainult välimust. See tähendab, et säilitades kanga algsed omadused, moodustub kanga pind. Kihi kiht on lühike, mis mitte ainult ei vähenda lihvitud kanga soojusjuhtivust, vaid suurendab ka soojust ja pehmust, andes kangale uue stiili. Värv on julge, käsi tundub pehme ja välimus on täis ja meeldiv.